Başkan Ceşen: "Bugün bizim bayramımız"

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (DASKF) Başkanı Feyyaz Ceşen, tüm amatör spor camiasını bugün yapılacak genel kurula davet ederek; “Bugün bizim bayramımız olacak. Hep birlikte amatör sporumuzu geleceğe taşımaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Ceşen: "Bugün bizim bayramımız"

Pandemiden dolayı genel kurullarını erteleyen Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (DASKF), 15. Olağan Genel Kurulu'nu bugün saat 14.30'da Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapacak. DASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, tüm amatör spor camiasını, gerçekleştirecekleri genel kurula davet etti. Denizli'de amatör sporun gelişmesi için uzun yıllardır mücadele ettiklerini kaydeden Başkan Ceşen, "Bugüne kadar amatör kulüplerimize daha iyi şartlarda hizmet verebilmek, gelecek nesillerimizin sporla iç içe yaşaması için var gücümüzle çalıştık. Tüm camia olarak verdiğimiz bu mücadele ile çok daha iyi şartlara kavuştuk. Bugün bizim bayramımız olacak. İnşallah bugünden sonra da amatör sporumuzu hep birlikte geleceğe taşımaya devam edeceğiz” diye konuştu.

"HAYALLERİMİZ, HEDEFLERİMİZ VAR"

Başkan Ceşen, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Hayallerimiz, hedeflerimiz var. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de hiçbir sorumluluktan kaçınmadan tüm ekibimizle birlikte elimizi, kolumuzu, tüm gövdemizi taşın altına koymaya devam edeceğiz. Şehrimizde amatör sporu bir adım daha ileriye götürmek için canla başla çalışacağız. Denizlimiz amatör sporun başkenti olmaya devam edecek. Bu kongrede son 12 yıldır yönetimimde yer alan Sayın Ayşe Sarıkaya da aday oldu. Kendisine de başarılar dilerim. Bu kongre sonunda kazanan Denizli amatör ailesi olacaktır.”

“İNŞALLAH YENİDEN SAHALARLA BULUŞURUZ"

Pandemi ile birlikte ülke olarak zorlu bir süreçten geçildiğini kaydeden Başkan Ceşen, “İnşallah bir an önce bu illetten kurutulup sahalarla yeniden buluşuruz" temennisini paylaşarak kulüpleri için büyük fedakarlıkta bulunan kulüp başkanları, yöneticiler, sporcular ve emek veren herkese teşekkür etti. Öte yandan kongreye pandemi tedbirleri nedeniyle misafir kabul edilmeyeceği bildirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER