Başkan Çetin açıkladı! Denizlispor, o hakemi şikayet ediyor!

Yukatel Denizlispor’da Başkan Ali Çetin, Başakşehir maçını yöneten İstanbul Bölgesi hakemi Tugay Kaan Numanoğlu’nu şikayet etmeye hazırlandıklarını açıkladı.

Başkan Çetin açıkladı! Denizlispor, o hakemi şikayet ediyor!

DRT ve Denizli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cem Kaytan’ın hazırlayıp sunduğu 90+ programı gündem oluşturmaya devam ediyor. Önceki akşam yayınlanan 90+ programında konuşan FİFA eski hakemi Selçuk Dereli, “Merkez Hakem Kurulu Başkanı Serdar Tatlı, nasıl oluyor da geri dönüşü olmayan bir maça böyle bir hakem gönderiyor? İstanbul bölgesi hakemi Tugay Kaan Numanoğlu’na nasıl Yukatel Denizlispor-Başakşehir maçında düdük çaldırırsın? Aynı şekilde Başakşehir- Yukatel Denizlispor maçı oynanacak olsa Denizli bölgesi hakemi Ümit Öztürk’ü İstanbul’daki maça atar mısın? Bu nasıl bir perhizdir? Böyle hayati bir maça Numanoğlu’nu atıyorsun, bu hakemde maçın 25’inci dakikasında herkesin gördüğü ama onun görmediği pozisyonda Tolga Cigerci’yi oyundan atmıyor. Bu hakem, 65 dakika bir takımın 10 kişi oynamasını engelliyor. Bu mudur hakemlik? Yukatel Denizlispor bu hakemi şikayet etmelidir. Yukatel Denizlisporlu oyuncuların Başakşehir maçındaki 11-10 mücadele hakkını Numanoğlu gasp etmiştir. Yukatel Denizlispor’lu futbolcuların alın terini hakem yok saymıştır” dedi.

“YÖNETİM BUNUN HESABINI SORMALIDIR"

Programa konuk olan Teknik Direktör Bülent Ertuğrul ise Yukatel Denizlispor’un sezon başından buyana çok hakem hatasına kurban gittiğini söyleyerek; “Böyle hayati bir maçta nasıl böyle hata yapılır? Yoksa Yukatel Denizlispor şimdiden kurban mı edilmiştir? Yönetim bunun hesabını sormalıdır” dedi.

“DENİZLİSPOR'UN HAKKINI KİMSEYE YEDİRTMEYİZ"

Telefonlu görüştüğümüz Yukatel Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin ise gerekli girişimleri yapacaklarını söyleyerek, “Yönetim kurulu toplantısında konuyu masaya yatıracağız. Gerekli yerlere Hakem Numanoğlu hakkında şikayetlerimizi ileteceğiz. Yukatel Denizlispor’un hakkını kimseye yedirtmeyiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2021, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER