Başkan Çetin, bireysel sıkıntılar olduğunu ifade etti!

Başkan Ali Çetin, 2-0’lık galibiyet sonrası “ Teknik heyete ve takıma güvendiklerini açıkladı. Taraftarların protestosu hakkında da konuşan Çetin, “ Bireysel bazı sıkıntılar var. Denizli’de 1 Milyon 100 bin kişi var. Orada 300-500 kişi protesto yapıp takımın başarısını etkiler ve motivasyonuna etki ederse 1 milyon 99 bin 500 kişi bunlara da bunun hesabını sorar” dedi.

Başkan Çetin, bireysel sıkıntılar olduğunu ifade etti!

Uzun süredir şanssızlıklarla uğraştıklarını söyleyen Başkan Çetin, “ Puana ihtiyacımız vardı. Çok kötü günler yaşadık. Takımın kondisyonu da yeni yeni tamamlanıyor. Teknik heyete güveniyoruz. Denizlispor iyi yerlere gelecek. Futbolcularımızda durumun farkında. Çalışmalarımız aynı şekilde devam edecek. Devre arasında yapacağımız takviyelerle de daha iyi konuma geleceğiz. Kazandığımız için mutluyuz” diye konuştu.

Taraftarların protestosu hakkında da konuşan Çetin, “ Bu kulüp buralara kolay gelmedi. Çok değil 3-4 ay sonra bizi anlayacaklar. Taraftarların bir kısmı bizi protesto etti. Canları sağ olsun. Denizlispor başarılı oldukça onların arkası da kesilir. Bazı bireysel sıkıntılar var. Onlar bizim yine kardeşimiz. Bu takım 10 sene sonra buraya geldi. Kimse kusura bakmasın hiç kimseye yedirmeyiz. Kimsenin de şüphesi olmasın. Hatalarımız, eksiklerimiz vardır. Ancak hakaret derecesine gelen tepkiler var. Bunlara da devletimiz gerekeni yapar. Eksiklerimizle ilgili tepkiler olabilir, anlarım ama bireysel sıkıntılar var. Bu şehir 1 Milyon 100 Bin kişilik. Bu takım herkesin. Orada 300-500 kişi protesto yapıp takımın motivasyonunu, başarısını etkilerse bu şehirdeki 1 Milyon 99 Bin 500 kişi bunun hesabını sorar. Kimse kusura bakmasın. Biz kazanmak istiyoruz. Teknik heyet ve futbolcular olayın farkında, çalışıyorlar ama 50’inci dakikada başladılar. Bizlere güvensinler. Güzel günlere gideceğiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER