Başkan Çetin bu kez tahminde bulunmaktan kaçındı…

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, “İlk 7 hafta geride kaldı. Lige tekrardan yeni bir başlangıç yapıyoruz” diyerek Fenerbahçe maçının önemine dikkat çekti.

Başkan Çetin bu kez tahminde bulunmaktan kaçındı…

Mili Takım arasını hareketli geçiren Yukatel Denizlispor’da tüm gündem Fenerbahçe. Yeşil-siyahlı camia deyim yerindeyse bu maçla yatıp kalkıyor. Kulüp Başkanı Ali Çetin’de, Mehmet Özdilek’le sezona yeniden başladıklarını söyledi.

“TÜM MÜCADELEMİZİ VERECEĞİZ”

Fenerbahçe karşısında kazanmak için ne gerekiyorsa yapacaklarını ifade eden Başkan Çetin, “ Fenerbahçe karşısında tüm mücadelemizi vereceğiz. 7 hafta geride kaldı. Lige tekrardan yeni bir başlangıç yapacağız. 10 yıl sonra bu takım buralara geldi. Herkesin emeği var. Bu yüzden gece gündüz çalışıyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz. Aksi takdirde biz bu vebali ödeyemeyiz. Mücadelemizi sürdüreceğiz. Zaten hocamızda Altınordu maçında gerekli notları almıştır” diye konuştu.

BAŞKAN BU KEZ TAHMİNDE BULUNMADI

Daha önce sezonun ilk maçını Galatasaray’la oynayacaklarını ve 2-0 kazanacaklarını iddia eden ve bu tahmini tutan Başkan Çetin’in adı ‘Kahin Başkan’a çıkmış ve bu konu kamuoyunda üzün süre yer edinmişti. Fenerbahçe maçı öncesi maça dair tahmini sorulan Başkan şu sözleri söyledi: “Tahminde bulunmayacağım. Ayrıca hissetmeden bir şey olmuyor. Skor vermemeyeyim. Elimizden geleni yapacağız” Başkan Ali Çetin, sezon öncesi de ‘ilk 5’ tahmininde bulunmuş ve bu konuda günlerce konuşulmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER