BAŞKAN ÇETİN; “HEDEF EN AZ 5 MİLYON TL”

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, göreve geldikleri gün başlatılan destek kampanyası kapsamında toplanan bağış miktarını açıkladı. Başkan Çetin,” 28 Eylül tarihinden bugüne kadar toplam 1 Milyon 250 bin TL topladık. Bu çok güzel bir rakam” dedi.

BAŞKAN ÇETİN; “HEDEF EN AZ 5 MİLYON TL”

Yeşil siyahlılarda Başkan Ali Çetin, destek kampanyası hakkında bilgi verdi. Başkan son olarak toplanılan 100 Bin TL’lik bağışın ardından güncel rakamı açıkladı.

“TOPLAM BAĞIŞ MİKTARI 1 MİLYON 250 BİN TL”

Göreve geldikleri andan itibaren yönetim kurulu olarak kulübe gelir getirecek projeler üzerine yoğunlaştıklarını belirten Başkan Ali Çetin, "Bizler ürettiğimiz projeler ile bu kulübün mali yükünü hafifletmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bir yandan bu projelere çalışırken bir yandan ben ve arkadaşlarım bağış toplamak için canla başla çalışıyoruz. 28 Eylül tarihinden bu yana topladığımız bağış miktarı 1 milyon 250 bin TL ve bu çok güzel bir rakam. Denizli halkının bize destek olacağına inanıyorduk. Sezon sonuna kadar hedefimiz olan en az 5 milyon TL bağış toplayarak kulübümüzün mali yükünü hafifletmek istiyoruz. Denizli halkı, esnafı ve işadamı takımına sahip çıktı. Tüm Denizli halkına, esnafına, işadamlarına ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER