Başkan Doğan: “Her zaman yanınızdayım”

Antalya'da gerçekleştirilen kampa giden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, teknik heyet ve oyunculara moral verdi. Başkan Doğan; “Biz, artık bir aile olduk. Bu birliktelik, bu enerji de çok güzel. Bu anlamda sizin bu kampınıza gelmeği özellikle istedim. Her zaman yanınızdayım. Artık lig başlayacak. Bir kez daha moral motivasyon olsun istedik” diye konuştu.

Başkan Doğan: “Her zaman yanınızdayım”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Antalya'da gerçekleştirilen kampa giderek teknik heyet ve oyunculara moral verdi. Ziyarette konuşan Başkan Doğan, “Yeni bir döneme başlıyoruz.  Öncelikle başarılar diliyorum. Geçen sezonda Yukatel Merkezefendi Basketbol Takımı olarak gerçekten hem Denizli’de hem de ülke genelinde adımızı duyurduk. Emeğiniz çok fazla, bunu da biliyoruz. Çok güzel bir başarı olmuştu. Bizler size inanıyoruz. Geçen sene inanmıştık ve bu yolda başarılı olacağımıza gönülden inanmıştık. Tabi ki de sizin sporculuğunuz, hocalarımızın tekniği apayrı bir şey. Biz, artık bir aile olduk. Bu birliktelik, bu enerji de çok güzel. Bu anlamda sizin bu kampınıza gelmeği özellikle istedim. Her zaman yanınızdayım. Artık lig başlayacak. Bir kez daha moral motivasyon olsun istedik” diye konuştu.

“HEPİNİZE BAŞARILAR DİLİYORUM"

Başkan Doğan olarak şunları söyledi: “Dünya genelinde ve Türkiye’de bir salgın döneminden geçiyoruz. Özellikle kendim, yöneticilerimiz ve hocalarımızda dâhil olmak üzere bu tedbirlere çok dikkat etmemiz lazım. Sizin sağlığınız bizim için çok önemli. Artık zorlu bir mücadelenin başlangıcındayız. Zafer Aktaş Hocamıza ve Mustafa Kara Hocalarımıza geçmiş olsun diliyorum. Ben İnanç Koç Hocamın, diğer hocalarımızın Zafer Hocamızın yokluğunu aratmayacağına inanıyorum.  Performans olarak baktığımda, gerçekten moral, motive ve teknik anlamda sizleri çok iyi gördüm. Hepinize ayrı ayrı başarılar diliyorum. Biliyorsunuz; geçen dönemde her zaman yanınızdaydım, bir başkan olarak. Aslında bütün belediye seferberiz burada. Kendi personel arkadaşlarımızla, çalışma arkadaşlarımızla her zaman yanınızdayız. Bu yıl bizim için zorlu ama çok güzel mücadele olacak. Tabi sizlerden de isteğimiz, ilk defa Merkezefendi’de, Denizli’de ilk defa bir takım süper ligde. Bu anlamda sizin başarınız bizi mutlu edecek.”

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2021, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER