Başkan Duran Bırakacak mı?

Başkan Duran Bırakacak mı?

Kızılcabölükspor’da sezonun sona ermesinin ardından yönetim kongre kararı almaya hazırlanıyor.  Mekik’i 3. Lig’e çıkartan ve yıllardır başkanlık koltuğunda oturan Başkan Osman Duran’ın aday olmayacağı ve görevi bırakabileceği konuşuluyor.

Bu sezon kısıtlı imkanlara rağmen play-off’ta final oynayan ancak şanssız bir şekilde Tarsus İdman Yurdu’na boyun eğen Kızılcabölükspor’da yönetim kongre kararı almaya hazırlanıyor. Kızılcabölükspor’u amatör liglerde teslim alarak 3. Lig’e kadar çıkartan, 2 kez de 2. Lig’in kapısından döndüren Başkan Osman Duran’ın kongrede aday olmayacağı öğrenildi.

BAŞARI VAR DESTEK YOK
Denizli’yi yıllardır 3. Lig’de temsil eden, Türkiye Kupası’nda gösterdiği başarılı performans ile ülke gündemine oturan Kızılcabölükspor, mali anlamda da örnek alınacak kulüplerin başında geliyor. Türkiye’de borçsuz olan ender kulüplerden biri olan sarı-kırmızılılarda şehrin ilgisizliği ve desteğin olmayışı şaşkınlıkla karşılanıyor. Önümüzdeki günlerde kongre kararı alacak olan sarı-kırmızılılarda yeni sezonda ne olacağı şimdiden gizemini koruyor.

Spor Servisi

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER