BAŞKAN DURAN ÇINAR’A TEŞEKKÜR ETTİ

Kızılcabölükspor Başkanı Osman Duran, maddi ve manevi kulübe destek olan yönetim kurulu üyesi Caner Çınar’ın babası iş adamı Selahattin Çınar’a teşekkür etti.

BAŞKAN DURAN ÇINAR’A TEŞEKKÜR ETTİ

Mekik’te Başkan Osman Duran, sarı kırmızılı takıma maddi manevi desteklerini esirgemeyen iş adamı Selahattin Çınar’a katkılarından dolayı teşekkür ederek, takımın formasını hediye etti.

KENDİSİNİN BİZE BÜYÜK DESTEKLERİ OLDU
Çınar’ın desteklerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Duran, “Selahattin abi sağ olsun her zaman yanımızda. Her sezon olduğu gibi yine bu sezon başında da bizlere büyük destekleri oldu. Ne zaman bir ihtiyacımız olsa maddi ve manevi anlamda hep yanımızda oluyor. Yoğun iş temposunun arasında maçlarımızı da yakından takip ediyor. Kendisinin her zaman yanımızda olduğunu bilmek bizleri daha da güçlü kılıyor. Maddi olarak kısıtlı bütçelerle büyük işler ortaya koyuyoruz. O yüzden bizim için kulübün her kuruşu çok önemli. Şuana kadar kulübü borçsuz bir şekilde buralara kadar getirdik. Selahattin Çınar gibi iş adamlarımızın destekleriyle kulübümüz daha üst seviyelere gelebilir. Bu yüzden tüm Denizlili iş adamlarımızın desteklerini bekliyoruz. Buradan başta şahsım ve yönetim kurulu üyelerimiz adına Özçınar Mermer yönetim kurulu başkanı Selahattin Çınar’a teşekkür ediyorum.’ diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER