Başkan Duran: 'DESTEK BEKLİYORUZ'

Başkan Duran: 'DESTEK BEKLİYORUZ'

İstanbul’dan 2-0’lık zaferle dönen ve play-off finaline kalan Kızılcabölükspor’da Başkan Osman Duran, hedeflerinin 2. Lig olduğunu söyledi.

Zor şartlar altında mücadele etmesinin yanı sıra kısıtlı imkanlarla mücadele eden Kızılcabölükspor’un başarısı il sınırlarını aştı. İstanbul’da bir avuç taraftar desteği ile oynayan Mekik’e her zaman olduğu gibi yine destek çıkan olmadı.

“teknik ekip ve futbolcuları kutluyorum”
Sultanbeyli deplasmanında aldığı galibiyet ile finale adını yazdıran Mekik’te Başkan Osman Duran,  önemli mesajlar verdi. Deplasmanda önemli bir galibiyet aldıklarını ifade eden Başkan Duran, “ Teknik ekip ve futbolcularımı kutluyorum. Finali de kazanarak 2. Lig’e çıkmak istiyoruz” dedi.

“play-off oynuyoruz destek yok”
Kızılcabölükspor’un sahipsiz bırakılması hakkında da konuşan Başkan Duran, “ Play-off oynuyoruz ama sadece yöneticilerimiz var. Finale kadar geldik. Kentimizde bulunan büyüklerimizin yanımızda olması gerekiyor. Final karşılaşması için taraftarlarımıza otobüs gerekiyor. Gittiğimiz her yerde örneklerini görüyoruz. Denizli bize sahip çıksın” diye konuştu.

Spor Servisi​

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER