Başkan Duran; “Kızılcabölükspor sahipsiz kalmaz”

Kızılcabölükspor Başkanı Osman Duran, 16 Haziran’da yapılacak kongrede aday olmayacağını yineledi. “Kongrede aday çıkmaması halinde ise kulübü ortada bırakmayız” diyen Başkan Duran, “Kızılcabölükspor sahipsiz kalmaz” dedi.

Başkan Duran; “Kızılcabölükspor sahipsiz kalmaz”

TFF 3. Lig’deki temsilcimiz Kızılcabölükspor 16 Haziran’da Olağan Genel Kurula gidecek. Kızılcabölük Nikah Salonu’nda yapılacak kongre saat 11:00’de başlayacak.

İlki 26 Mayıs’ta gerçekleştirilen ve çoğunluk sağlanamadığı için 16 Haziran’a ertelenmişti. Pazar günü yapılacak olan kongrede çoğunluk aranmayacak…

“YÖNETİM OLARAK GEREKENİ YAPARIZ”

10 yıldır kulüp başkanlığını yürüten Osman Duran, kritik kongre öncesi aday olmayacağını açıkladı.

“Geçtiğimiz sezon beni maddi ve manevi olarak çok yordu” diyen Başkan, “ Aynı durumla önümüzdeki sezonda da karşılaşmak istemiyorum. Daha önce destek olunduğu takdirde başkanlığa devam edeceğimi açıklamıştım. Düşüncem değişmedi. Destek konusunda da bir gelişme yok. Ama kongrede başka bir aday çıkmazsa büyük bir titizlikle yönettiğimiz kulübümüzü ortada bırakmayız. Yönetim olarak gerekeni yapar ve kulübü ortada bırakmama adına devam ederiz. Kızılcabölükspor sahipsiz kalmaz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER