BAŞKAN DURAN’IN HAKLI İSYANI! “ÜVEY EVLAT STATÜSÜNDEN ÇIKAMADIK”

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanı Osman Duran, “Türkiye’nin profesyonel liglerdeki tek mahalle takımı Kızılcabölükspor her sezon şampiyonluk yarışının içinde ama bir türlü üvey evlat statüsünden çıkamadık. İnşallah sezonun ikinci yarısında ilk yarıdaki performansımızın üzerine çıkarak ipi göğüslemek istiyoruz. Ben teknik heyet ve oyunculara güveniyorum. Bu başarı ne zaman ödüllendirilecek” dedi.

BAŞKAN DURAN’IN HAKLI İSYANI! “ÜVEY EVLAT STATÜSÜNDEN ÇIKAMADIK”

Mekik’te Başkan Osman Duran teknik ve futbolcularına güvendiğini dile getirdi. Çok zor bir grupta yer aldıklarını ifade eden Başkan Duran, lobisi olan güçlü il takımları karşısında ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

17 FİNAL MAÇIMIZ VAR

“Yaklaşık 10 takımın şampiyonluk yarışının içinde olduğu zorlu bir grupta yer alıyoruz” diyen Başkan Duran, “Hem maddi güçleri, hem de lobileri güçlü olan bu il takımları karşısında elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Bu sezon da takımımız şampiyonluk yarışının içinde. Sakatlıklar ve cezalılarımız olmasaydı ilk yarıyı çok daha farklı bir noktada tamamlayabilirdik. Şuan liderle aramızda 3 puan var ve önümüzde 17 tane final maç var. İnşallah sezonun ikinci yarısında ilk yarıdaki performansımızın üzerine çıkarak ipi göğüslemek istiyoruz. Ben teknik heyet ve oyunculara güveniyorum” dedi.

BU BAŞARI NE ZAMAN ÖDÜLLENDİRİLECEK

Artan maliyetler ve desteklerin azalması sebebiyle sıkıntılar yaşadıklarını belirten Başkan Duran, “Biz bu kulübü yaşatmak için her şeyi yapıyoruz. Maddi ve manevi olarak büyük fedakarlıklar gösteriyoruz. Artık bu yükü kaldıramayacak duruma geldik. Destekler azalıyor, maliyetler artıyor. Başta Kızılcabölük’lü hemşehirlerimiz olmak üzere tüm Denizlili iş adamlarını ve Mülki amirlerimizi Kızılcabölükspor’a sahip çıkmaya davet ediyorum. Türkiye’nin profesyonel liglerdeki tek mahalle takımı Kızılcabölükspor her sezon şampiyonluk yarışının içinde ama bir türlü üvey evlat statüsünden çıkamadık. Yıllardır süregelen bu başarı ne zaman ödüllendirilecek. Artık şehrin dinamitlerinin devreye girmesi gerektiğini düşünüyorum. Kızılcabölükspor 2. Ligi hak ediyor. Ve bunu da başarabilirsek hep birlikte başaracağız” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER