Başkan Güngör, gençlerle halı sahada buluştu

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, yönetim kurulu üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Nazlıer ve üyeleri, halı saha maçında bir araya geldi.

Başkan Güngör, gençlerle halı sahada buluştu

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, gençlerle halı sahada buluştu. Yönetim kurulu üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Nazlıer ve üyeleriyle maç yapan Başkan Güngör, maç esnasında gençlerle sık sık şakalaştı. Başkan Güngör; “Gençlerimizle yaptığımız organizasyonlar da hem eğleniyor hem de spora yöneliyoruz. Gençlerimiz için tüm çalışmalarımızı hep ön planda tuttuk. Pandemi de uzun süre kapalı kalmıştık. Korona virüsün izlerini silmek için bu tür faaliyetlerde bulunmakta fayda var. AK Parti olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. Tüm Türkiye’de spora ve sporcuya istenilen tüm imkanları sunduk. Bugün yapılan maçta iki takım da çok güzel mücadele etti ama maç sonu kazanan dostluk oldu. Organizasyonumuza katılan yönetim ve gençlik kolları üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

“GENÇLER SPORA YÖNELMELİ"

Denizli’de çocuklar ve ailelerinin de bu tür etkinliklere katılması gerektiğini belirten Başkan Güngör, “Yaz tatili nedeniyle gençleri boş zamanlarını spor yaparak ve farklı etkinliklere katılarak geçirmelerini istiyoruz. Bu nedenle düzenlediğimiz halı saha maçı ile beraber farklı etkinlikler ile gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmış olacağız. AK Partili Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyelerimizde spor alanında gençlere destek olmaya devam ediyor. Burada önemli rol oynayan ailelerin, çocuklarını bu yaz spora göndermelerini istiyoruz. İsteyen her genç ilgili olduğu alana yönelmeli ve kendini orada geliştirmeli. Bunun için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Çocuk ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için spor oldukça önemli. AK Parti olarak her zaman gençlerimizin yanında olduk. Bizim amacımız gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak ve farkındalık yaratmak. Gençlere özgür ve sağlıklı bir gelecek sağlamak” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER