BAŞKAN ÜSTEK: '9 MİLYON 700 BİN TL PARA ÖDEDİM'

BAŞKAN ÜSTEK: '9 MİLYON 700 BİN TL PARA ÖDEDİM'

Denizlispor Kulüp Başkanı Mustafa Üstek, gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Göreve başladığı günden itibaren 9 Milyon 700 Bin TL para ödediğini açıklayan Başkan Üstek, “ Görevi 3.5 Milyon TL enkaz ile devraldık. Bunlar sadece geçen sene oynayan ve şu anda takımda oynayan futbolcularımıza olan borcumuzdu. Hiçbir futbolcunun parası ödenmemişti. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızda üzerine düşen görev yaptı” diye konuştu. Denizlispor’da Başkan Mustafa Üstek gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

ANMAR SÖZÜNÜ TUTMADI
Sırasıyla yabancı oyunculardan Sylla, Genkov, Bajram Fetai, Leozinho’nun paralarını ödediklerini belirten Üstek, Perovic’e her ay 25 bin euro ödemeye devam ettiklerini ve Anmar’ın da kendilerine sürpriz yaptığını belirtti. Anmar’ın 265 euro alacağını 225’e indirdiklerini ve anlaşma sağladıklarını belirten Üstek, “Balıkesir maçı öncesi Anmar’ın avukatı aradı ve şimdi paranın tamamını istiyorlar” dedi.

“YA ÖDEYECEĞİZ YA DA…”
Anmar’ın parasını kuzu kuzu ödeyeceklerini açıklayan Başkan Üstek, ya ödeyeceğiz ya da 6 puan silinecek dedi. Üstek, “Anlaşmayı bozdular ama bunu da ödeyeceğiz” dedi. Bunların kolay olmadığını dile getiren Üstek; “Hala Kappel’in 75 bin euro, Sankoh’un 60 bin euro ve Moritz’in 100 bin euro alacağı olduğunu belirtti.

“İŞ DÜNYASINDAN BİZE BİR FAYDA YOK”
Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın hakkını asla ödeyemeyeceklerinin altını çizen Üstek, iş dünyasından kendilerine bir fayda olmadığını belirtti. Üstek, “Başkanımız Osman Zolan’ın hakkı asla yenmez. Çok yardımcı oldu, oluyor da. Ancak iş dünyasından bize zerre kadar fayda yok. Küstürülmüş de olabilir. Denizlispor deyince farklı bakıyorlar. Yine para istenecek diyorlar” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211