BAŞKAN ÜSTEK: 'BAŞIMI YASTIĞA KOYDUĞUMDA RAHATIM'

BAŞKAN ÜSTEK: 'BAŞIMI YASTIĞA KOYDUĞUMDA RAHATIM'

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek ve ekibi, Teknik Direktör Fatih Tekke’nin basın toplantısının ardından önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Üstek Fatih Tekke’nin Denizlispor camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederek, “ Fatih bizimle ne süre konuştu ne de para. Kadronunda bu ligde kalmak için yeterli olduğunu söyledi” dedi.

Denizlispor’da Başkan Üstek ve kurmayları basının karşısına geçti. Takım hakkında bilgi veren yöneticiler ellerinden geleni yaptıklarını söyleyerek, “ Borçsa borç, transferse transfer, paraysa para elimizden gelen her şeyi yaptık. Yönetimsel olarak bu ligdeki en rahat takımlardan biriyiz ancak sportif başarı gelmeyince her şey unutuluyor “ şeklinde konuştular.

“UMUYORUM GÜZEL GÜNLER GELECEK”
“Toz pembe bir tablo devir almadık” diyen Başkan Üstek, “ Geldiğimizde ağır borçlar vardı. Transfer yasaklarıyla uğraştık. Devre arasında transferlerde gerçekleştirdik. Ama istediğimiz konumda değiliz. Takımın fazlası var eksiği yok. Her şeyi yapıyoruz ama sonuç yok. Futboldan çok anlamayabilirim. Ama başımı yastığa koyduğumda rahatım. Ümidim hala devam ediyor. Futbolcuları uyaracağız. Giresunspor maçıyla bir çıkış yakalayacağımızı düşünüyorum.  Umuyorum ki güzel günler gelecek” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER