BAŞKAN ZOLAN'DAN AMATÖRE BÜYÜK DESTEK

BAŞKAN ZOLAN'DAN AMATÖRE BÜYÜK DESTEK

Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentteki amatör spor kulüplerine 1 Milyon 100 Bin TL’lik maddi destek sağladı. Denizli’de bu sezon çeşitli branşlarda mücadele eden 107 spor kulübü Denizli Büyükşehir Belediyesi’nden destek aldı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen törende kulüplere ait çekleri kendi elleriyle teslim etti.

Törende Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, “ Bugün amatör kulüplerin bayramı. Osman Zolan her zaman kulüplerimizin yanında oluyor. Kendisine çok teşekkür ederim” dedi.

“KENDİLERİNE MİNNETTARIZ”
Denizli’de 119 kulübün bulunduğunu ve 107 kulübünde bu sezon çeşitli organizasyonlarda mücadele ettiğini açıklayan Ceşen, “ Bu yıl kulüp sayımız 12 arttı. Osman Zolan sayesinde kulüplerimiz rakipleriyle başa baş mücadele ediyor. Amatörler olarak kendisine minnettarız” diye konuştu.

ZOLAN: “AMATÖRÜN HER ZAMAN YANINDAYIZ”
Amatör Spor Kulüplerine desteklerinin her zaman süreceğini belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “ Denizli’de sporun her branşını destekliyoruz. Spor yapmak isteyen vatandaşlarımız için imkanlarımızı seferber ediyoruz. Spor yaşamın ta kendisi diye düşüyorum. Gençlerimizi hayata bağlayan en önemli unsurlardan bir tanesi. Bu yüzden amatörlerin yanında her zaman olacağız. Bunun bilinmesini isterim” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT-MEHMET ÜNLER

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER