BAŞKENTTE KALEYE KİM GEÇECEK? İBRE ADAM’DAN YANA

21 eylül cuma günü saat 19:00’da Osmanlıspor’la karşılaşacak olan yeşil siyahlılarda Teknik Direktör Osman Özköylü’nün kalede kime şans vereceği merakla beklenirken, hocanın kararını maç gününde vereceği öğrenildi.

BAŞKENTTE KALEYE KİM GEÇECEK?  İBRE ADAM’DAN YANA

Adam’ın izinden geç dönmesi ve yaşanan prim krizi nedeniyle Eskişehirspor maçında kaleyi Asil Kaan’a teslim eden Teknik Direktör Osman Özköylü’nün, zorlu Osmanlıspor karşılaşmasında tercihi merak edilen konulardan biri oldu. Haluk Ulusoy Tesisleri’nde basın mensuplarına ‘kazanan takımı bozma taraftarı değilim ama Osmanlıspor’un oyun sisteminde tercih edeceği oyunculara göre farklı tercihler kullanabilir’ ifadelerini kullanan Özköylü’nün kararını maç günü vermesi bekleniyor.

“MAÇ GÜNÜ BAKACAĞIZ, GÖRECEĞİZ”

Eskişehirspor karşılaşmasında kaleyi Asil’e devreden Osman Özköylü, “ 10 gün antrenman yapmayan bir oyuncuyu ben oynatmam” ifadelerini kullanmıştı.

Adam’ın antrenmanlara başladığını ifade eden Özköylü, “10 gün antrenman yapmayan bir oyuncuyu ben oynatmam. Hangi oyuncu olursa olsun bu fark etmez. Bu takımda Messi de oynuyor olsa o oyuncuyu oynatmam. Çünkü diğer oyuncuyu kaybederim. Bir daha o oyuncu kazanma şansım zorlaşır.  Adam, antrenmanlara başladı. Şu an herhangi bir sıkıntısı ve problemi yok. Maç günü bakacağız, göreceğiz” dedi.  Deneyimli teknik adamın Osmanlıspor karşılaşmasının zorluk derecesini göze alarak kalede Adam’ı oynatma ihtimalinin daha yüksek olduğu öğrenildi. Kazanan takımı bozmayacağını ifade eden deneyimli adamın bu konuda esneklik gösterebileceği kaydedildi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER