BEKLENEN DESTEK YİNE GELMEDİ…

BEKLENEN DESTEK YİNE GELMEDİ…

Kızılcabölükspor’u Ankara’da 400 taraftarının yanı sıra Tavas’ın büyükleri de yalnız bırakmadı. Her zaman öksüz bırakılan sarı-kırmızılılara sadece Tavas sahip çıkarken, başka yerlerden destek gelmemesi büyük üzüntüye yol açtı.

Kızılcabölükspor’un Tarsus ile oynadığı final karşılaşmasında Tavas Kaymakamı Recep Öztürk, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Ak Parti Tavas İlçe Başkanı Hüseyin İnamlık, Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, Kızılcabölükspor’un eski kaptanlarından Orhan Küçükertuğrul ve çok sayıda temsilci yalnız bırakmadı.

“GURURUMUZ OLDULAR”
Maddi manevi Mekik’e destek olan Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, “  Çok güzel futbol oynadık. Pozisyonlarımız vardı ama nasip değilmiş. Üzgünüz. Taraftarlarımızı buraya geldi. Yoğun bir katılım oldu. İkinci kez böyle finalde mağlup olduk. 3’üncüde kupayı alacağımıza inanıyorum. Öncelikle Osman Duran’ı ve yönetimini, teknik heyeti, futbolcuları tebrik ediyorum. Gururumuz oldular” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER