BEKLEYİŞ SÜRÜYOR

BEKLEYİŞ SÜRÜYOR

TFF. 1. Lig’de sezonun sona ermesinin ardından tatile çıkan Denizlispor’da, 9 futbolcu kaldı. Kiralık oyuncuları geri dönen yeşil-siyahlılarda sözleşmesi sona eren Barış Örücü dışında da ayrılıkların gerçekleşmesi bekleniyor.

Denizlispor’da süren yönetim belirsizliği takıma direkt etki etti. Kiralık sözleşmesi sona eren Hasan Kılıç,  Eze, Alperen Babacan, Lazic takımlarına geri dönerken sözleşmesi sona eren Barış Örücü takıma veda ettiğini açıkladı. Sözleşmesi sona eren diğer oyunculardan Burak Altıparmak, altyapıdan yetişen kaleci Ali Rıza Çetinel, takım kaptanlarından Cenk Güvenç, Taşkın İlter, Berkan Afşarlı, kaptan Veli Acar,  daha önce sözleşmesini uzatmayan Hüseyin Atakan Üner, İsmail Aissati ve Lenadro Kappel’in geleceği belirsizliğini koruyor. Ay sonunda sözleşmeleri sona erecek olan oyuncuların çoğunluğunun mevcut yönetimin devam etmesi halinde kalmaya hazır oldukları öğrenildi. 27 Mayıs’ta yapılacak olan kongreye kadar bazı oyuncularında Barış Örücü gibi ayrılıklarını açıklaması bekleniyor.

Denizlispor’da şu anda kaleciler Asil Kaan, Zeki Ayvaz ile birlikte sözleşmesi devam eden Kerem Can, Canberk, Ziya, Cihan, İsmail Haktan, Mehmet Akyüz ve Tahacan Velioğlu bulunuyor.

Fatih Tekke’nin gelmesiyle birlikte ligin ikinci yarısında çıkışa geçen oyuncuların ne yapacağı merakla bekleniyor. Hatırlanacağı üzere Teknik Direktör Fatih Tekke’de ligde kalınmasının ardından Denizlispor’da çalışmayacağının sinyallerini vermişti.

İBRAHİM ALAYONT​

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER