BEŞİKTAŞ ASBAŞKANI ATALAY'DAN DENİZLİSPOR'A AÇIK ÇEK

BEŞİKTAŞ ASBAŞKANI ATALAY'DAN DENİZLİSPOR'A AÇIK ÇEK

Denizli Beşiktaşlılar Derneği ve Kartal Yuvası’nın açılışı için Denizli’ye gelen Başkan Fikret Orman’a eşlik eden Beşiktaş Asbaşkanı Deniz Atalay, önemli açıklamalarda bulundu. Kendisinin de Denizlili olduğunu söyleyen Atalay, Denizlispor’a da her zaman yardım edebileceklerini söyledi.

Denizli’de Beşiktaş rüzgarı esti. Denizli’de geçtiğimiz aylarda faaliyete giren ve yaptığı çalışmalarla Denizli’ye örnek olan Denizli Beşiktaşlılar Derneği’nin açılışında Başkan Fikret Orman’a eşlik eden Beşiktaş’ın Denizlili Asbaşkanı Deniz Atalay, Denizlispor ile ilgili gelen sorulara kayıtsız kalamadı.

“EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Bende Denizliliyim diyen Beşiktaş Asbaşkanı Deniz Atalay, “ Buraya açılış için geldik. Ben buranın bir evladı olarak açılışta Başkana eşlik ediyorum. Burada çok güzel bir çalışma yapılmış. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

“DESTEK OLALIM DEDİK AMA, BİZE TALEP GELMEDİ”
Beşiktaş’ta forma giymeyen ve gelişime açık altyapı oyuncularını bir Denizlili olarak, Denizlispor’a sezon sonuna kadar kazandırma durumu olabilir mi? Şeklindeki soruya cevap veren Atalay şu sözleri söyledi:

“ Ben daha önce bunu teklif ettim. Denizlispor’un eski başkanları ile bir araya geldim. O zaman için bakın ben Beşiktaş’ın Asbaşkanıyım, Denizliliyim. Denizlispor’un şu anki durumundan rahatsızlık duyuyorum. Elimizden geldiğinde destek olalım dedik ama karşıdan böyle bir talep gelmedi.” Dedi.

“KORAY PALAZ’A DA SÖYLEDİM”
2015-2016 sezonunda görev yapan ve takımı ligde tutan Koray Palaz’la da Denizlispor’u konuştuğunu söyleyen Atalar, “ Koray Hoca’yı Denizli’ye gönderdik. Sonrasında ona da kalması durumunda her türlü desteği verebileceğimizi söyledim. O dönemde farklı gelişmeler oldu. Ama şu anda bir istek gelirse yine yardımcı olmaya çalışırız. Denizlispor’u takip ediyorum” dedi.

 

İBRAHİM ALAYONT-SERHAT DELİKARA

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221