Bilal forma yüzü göremeden gitti!

Bilal Ould-Chikh, Denizlispor formasını 1 dakika bile giyemeden takımdan ayrıldı. Yeşil-siyahlılar Fas asıllı Hollandalı oyuncu için opsiyon hakkını kullanmadı.

Bilal forma yüzü göremeden gitti!

Denizlispor’un geçtiğimiz sezon devre arasında transfer ettiği Bilal Ould-Chikh 1 dakika bile oynamadan takımdan ayrıldı. Horoz, genç futbolcu için opsiyon hakkını kullanmadı ve futbolcu Hollanda’ya geri döndü.

Utrecht’ten gelecek vaad ettiği transferin son gününde takıma katılan Ould-Chikh, fazla kilolarıyla dikkat çekmiş ve sezonun ikinci yarısında kendisine verilen özel program dahilinde çalışmıştı. 21 yaşındaki oyuncu Teknik Direktör Yücel İldiz’in gözüne girmeyi başaramamış ve sadece Göztepe ile yapılan hazırlık maçında görev almıştı. Bilal’e takımın yıldız ismi Aissati’nin, olumlu referans verdiği ve sonrasında takıma kazandırıldığı açıklanmıştı.

KÖPEK ISIRMIŞTI

Bilal’i geçen sezon Haluk Ulusoy Tesisleri’nde sevmek istediği bir sokak köpeğinin saldırmış ve sol kalçasından ısırmıştı.

Oyuncuya 4 gün iş göremez raporu verilmişti.

İLDİZ, ‘GELECEK YÖNELİK’ DEMİŞTİ

Teknik Direktör Yücel İldiz, Faslı yıldız için, “Yönetimin yaptığı bir transfer. Geleceğe yönelik bir transfer, bizimle alakası yok” demişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER