Bilal Ould-Chikh’i tesiste köpek ısırdı!

Denizlispor’un son dakika transferi Bilal Ould-Chikh’i Haluk Ulusoy Tesisleri’nde köpek ısırdı.

Bilal Ould-Chikh’i tesiste köpek ısırdı!

Yeşil-siyahlıların devre arasında kadrosuna kattığı Bilal’i Haluk Ulusoy Tesisleri’nde sevmek istediği köpeğin saldırısına uğradığı öğrenildi. İlginç olayın Osmanlıspor maçı öncesi yaşandığı kaydedildi.

SEVMEK İSTEDİ AMA…

Bilal’e tesis içinde sevmek istediği bir sokak köpeğinin saldırdığı ve sol kalçasından ısırdığı ve dört diş izinin de açıkça görüldüğü kaydedildi. Olayın yaşanmasının ardından hastaneye götürülen 21 yaşındaki oyuncuya doktorun 4 gün iş göremez raporu verdiği ifade edildi.

2 GÜN SONRA ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Geleceğe yatırım olarak kadroya dahil edilen genç oyuncunun 2 günlük istirahatin ardından tekrardan çalışmalara başladığı ve herhangi bir sorun olmadığı iddia edildi. Yeşil-siyahlıların Teknik Direktörü Yücel İldiz, Bilal’in fazla kiloları nedeniyle takımda yer bulamayacağını açıklamıştı. Oyuncunun en erken Nisan ayında sahalara ayak basması bekleniyor.

ÇÖZÜM ÜRETİLECEK Mİ?

Bu arada tesislerdeki köpek sorunu da bir türlü giderilemiyor. Belediye görevlilerinin tesis etrafındaki başıboş köpekleri topladığı ancak birkaç köpeğin bir türlü yakalanamadığı belirtiliyor. Tesislerden sorumlu yöneticinin yaşanan olay sonrası herhangi bir adım atıp atmadığı bilinmiyor.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211