BİLET FİYATLARI AÇIKLANDI

BİLET FİYATLARI AÇIKLANDI

Denizlispor yönetimi, Pazar günü saat 15.30’da konuk edeceği Eskişehirspor maçının bilet fiyatlarını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada Gold ve VIP tribün 60 TL, kapalı B üst ve D üst 20 TL, kapalı A alt ve E üst 10 TL, maraton, kale arkası ve misafir seyirci bileti de 10’ar TL’den satışa çıktığı açıklandı.

Denizlispor’un Taraftardan Sorumlu Asbaşkanı Muhammet Kaya, store mağazasında forma alana Passolig kart ve vize hediyesi kampanyasının devam ettiğini açıklayarak, “Kombine almak isteyen taraftarlarımız indirimli kombine fırsatlarımızdan yararlanabilir. Kombine fiyatlarımız Gold ve VIP Tribün 350 TL kapalı B Üst ve D Üst 100 TL, A Alt ve E Üst 50 TL, maraton ve kale Arkası 50 TL’dir” dedi.

“Biletlerinizi Passo.com.tr üzerinden ve Denizli Atatürk Stadyumu önündeki gişelerden alabilirsiniz. Maç günü oluşan yoğunluk sebebiyle taraftarlarımızın biletlerini maç gününden önce almasını rica ediyoruz” diyen Asbaşkan Kaya şunları söyledi, “Maç günü gişelerimizde Passolig kart çıkartma işlemleri yapılmamaktadır. Gişelerimizden Passolig kartı almak isteyen taraftarlarımızın maç gününden önce işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Passolig gişelerimiz Pazar günü hizmet vermeye devam edecektir. Denizli Atatürk Stadyumu önündeki Passolig gişeleri 08.00- 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.” Asbaşkan Kaya ayrıca taraftarları ve Denizlilileri maça davet etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER