BİLET FİYATLARINA İNDİRİM YOK!

Denizlispor Yönetim Kurulu geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleştirdiği toplantılar sonucu aldığı kararları resmi yayın organından yayımladı. Yeşil siyahlıların profesyonelleşme adına attığı adımların arasında tribünlerde söylenecek şarkının olması ve küçük detaylara takılı kalınması şaşkınlıkla karşılandı.

BİLET FİYATLARINA İNDİRİM YOK!

Yeşil siyahlılar hafta içerisinde yaptığı yönetim kurulu toplantısında alınan kararları kulüp resmi sitesinden yaptığı açıklamayla duyurdu.

BASINA YALANLAMA GELDİ!

Yeşil siyahlıların Giresunspor karşılaşmasında bilet fiyatlarına indirime gidebileceği yönündeki haberlere kulüpten , “ Bilet fiyatlarımızda herhangi bir indirim uygulanmayacak olup, bilet fiyatlarının indirimi ile ilgili çıkan haberler asılsızdır” açıklaması yapıldı. Ayrıca VIP ve Gold tribünlerinde artan talep üzerine kombine ve tahsislerde yeniden düzenleme yapılacağı da belirtildi.

BAYRAKLARLA DONATACAKLAR

Ayrıca şehrin bayraklarla donatılması için gelen yoğun talep üzerine yönetim kurulunun çalışmasını tamamladığı ve şehrin çeşitli noktalarına 1250 TL bedel karşılığında bayrakların asılmasına karar verildiği resmi yayın organından duyuruldu.

KULÜP ŞARKI ANKETİ BAŞLATIYOR

Denizlispor Yönetim Kurulu’nun profesyonelleşme adına aldığı kararlar arasında en dikkat çeken ise tribünlerde söylenecek olan şarkı oldu.  Tüm taraftar grupları tarafından benimsenecek ve tüm taraftarların ortak olarak söyleyebileceği üç şarkının belirleneceği ve web site üzerinden anketle taraftarların beğenisine sunulacağı açıklandı.  Söz konusu anketin 22 Kasım Perşembe günü sona ereceği,  en yüksek oyu alan şarkının Giresunspor maçında hep bir ağızdan söylenmeye başlanacağı kaydedildi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER