'BİR ANDA SANDALYE İLE SALDIRMAYA BAŞLADI'

'BİR ANDA SANDALYE İLE SALDIRMAYA BAŞLADI'

Denizlispor’un eski yöneticisi Yasin Özpek, DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne önemli açıklamalarda bulundu. Protokol tribününde yaşanan olayların içinde yer alan isimlerin başında gelen Özpek,  “ Bir başkanın böyle hareket etmesi çok üzücü. Ortalığı yatıştırması gereken birisinin bu eylemleri yapması kabul edilebilir bir şey değil” diye konuştu.

Olayların çok üzücü olduğunu ifade eden Yasin Özpek, “ 45’ dakikada hakemin kırmızı kartı ile ortam gerilmişti. Yedek kulübesi de bu olaylara çok sert tepki gösterdi. Sonrasında ortalık karıştı. Oyun dışına atılan isimlerin şeref tribününe küfür etmesi ile fitil ateşlendi” dedi.

“OLAYLARA KAYITSIZ KALAMADIK”
Ankragücü Başkanı Mehmet Yiğiner’in, yönetici Hasan Önder’e anlamsız bir şekilde saldırdığını belirten Özpek, “ Sandalye ile saldırmaya başladı. Sonrasında Taner Atilla’yı aralarına alıp yumruklamaya başladılar. Bizlerde kayıtsız kalamadık ve olaylara müdahale etmek zorunda kaldık. Kendilerine yakışmayacak tarza eylemlerde bulundular. Esefle kınıyoruz. Bu olaylarlda Denizlispor’un adının geçmesi çok üzücü. Biz herkese bugüne kadar fair-play dersi vermiş bir kulübüz. İlk tel örgüleri kaldıran kulübüz” diye konuştu.

ANKARAGÜCÜ CAMİASINA YAKIŞMAYAN BİR İSİM
Protokolde beklemediğimiz bir kavgayla karşı karşıya geldik şeklinde sözlerine devam eden Özpek, “ Kendilerini ayıplıyoruz. Bir anda ortalık karıştı. Polisler müdahale etmeye çalıştı ama etkisiz kaldılar. Zaten alkollü olduklarını söylüyorlar. Başkan Mehmet Yiğiner’in açıklamalarını gördük. O büyük camiaya yakışmayan bir başkan olduğunu düşünüyorum. Bir kulüp başkanı sandalye ile nasıl başkasına saldırır. O konumda olan birinin bu tür olaylarda ortalığı yatıştırıp, sükunete davet etmesi gerekiyor” şeklinde konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER