BİR DARBE DE ESKİ ALACAKLILARDAN İCRA ŞOKU!

BİR DARBE DE ESKİ ALACAKLILARDAN İCRA ŞOKU!

Denizlispor’da icra şoku yaşanıyor. Ligde çok kritik haftalara giren yeşil-siyahlılara zorlu dönemde bir darbede alacaklılardan geldi.

Denizlispor’da göreve geldiğin günden bu yana mali yapıyı düzeltmeye çalışan Mustafa Üstek ve yönetimi büyük bir şokla sarsıldı. Yabancı futbolcu dosyalarını kapatan ve Horoz’a maddi olarak girdi sağlayarak TFF. 1. Lig’in en rahat takımlarından biri haline getiren Mustafa Üstek ve yönetiminin kapısını alacaklılar çaldı.

 Uzun süredir borçların konuşulmadığı Denizlispor’a ligin kritik haftalarında üzücü bir haber geldi. Bir çok dosyayı kapatan kulübe alacakları bulunan 11 firma ihtar çekti. 7 yıl öncesinden gelen borç karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen yönetim çalışmalara başladı. Yeşil siyahlı kulübün kayıtlarında bile görülmeyen alacaklar için yasal işlem başlatıldığı ifade edildi. Aralarında kulüp personelinin de olduğu alacaklılar için yönetim anlaşma zemini arayacak.

11 ALACAKLI İHTAR ÇEKTİ
 Yeşil siyahlı kulüpten alacağı olduğunu öne süren Denizli’deki 11 firma kulübe ihtar çekerek ödemelerin yapılmasını istedi. Toplam 600 bin lirayı bulan bu ödemeler karşısında yeşil siyahlı yönetim şoke oldu.

UZ: “CAMİA BU MUAMELEYİ HAK ETMİYOR”
Çok kritik bir dönemden geçtiklerini ifade eden Denizlispor Başkan Yardımcısı Mehmet Uz, “ Ligde durumumuz kritik.  Bütün şehir enerjisini ligde kalmaya yoğunlaştırmışken bazıları para derdine düşmüş.  Denizlispor bu muameleyi hak etmiyor.  Alacakların 7 yıl öncesinden olduğunu öğrendik. 7 yıldır neredesiniz?  Bu kadar sıkıntıların üzerine yapılan ayıp olmuyor mu?  Geldiğimizden beri borç ödüyoruz. Bizim suçumuz verdiğimiz sözleri tutmak, ödeme yapmak mı?” diyerek ateş püskürdü.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER