'BİZİ BIRAKMA BAŞKAN'

'BİZİ BIRAKMA BAŞKAN'

Denizlispor’da aday olmayacağını açıklayan mevcut başkan Mustafa Üstek, işyerinde taraftarların akınını uğradı. Yeşil siyahlı taraftarlar, ellerinde meşalelerle ‘Büyük başkan Mustafa Üstek bizi bırakma’ pankartı açarak tezahürat yaptı.

Denizlispor’da taraftarlar kongrede aday olmayacağını açıklayan mevcut Başkan Mustafa Üstek’in işyerini ziyaret etti. Taraftarlar Başkan Üstek’ten göreve devam etmesi yönünde söz istedi. Üstek’in yanına gelen taraftarlar adına konuşan Denizlispor Taraftar Platformu Sözcüsü Haydar Varan, Başkan Üstek’ten kongrede aday olarak göreve devam etmesini istedi. Taraftar olarak başkan Mustafa Üstek’ten adaylık sözü almaya geldiklerini söyleyen Varan, “Başkan Mustafa Üstek ve yönetiminin çabalarını takip ettik. Onlar Denizlispor için önemli fedakarlıklar yaptılar. Taraftarlar olarak her zaman arkalarındayız. Bu yıl her zamankinden daha fazla destek verip şehirde bir hava yakalayacağımıza inanıyoruz. Kentimizin büyüklerine de bu yönetime sahip çıkıp destek olmaları konusunda çağrıda bulunuyoruz” dedi.

Taraftarların desteğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren başkan Üstek ise “Çok büyük emek verdik. Bu emeklerin boşa gitmesini istemiyoruz” diye konuştu.

Spor Servisi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER