BİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN

BİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN

Denizlispor’dan taraftara çağrı geldi. Kamera karşısına geçen yeşil-siyahlılar yarın oynanacak karşılaşma öncesi Denizli halkını tribüne davet etti. Zorlu karşılaşmanın kendileri için çok  önemli olduğunu belirten oyuncular tek ses oldu ve ‘bizi yalnız bırakmayın’ diyerek mesaj gönderdiler.

Horoz’dan taraftara çağrı var. Denizlispor Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, Sportif Direktör Bülent Ertuğrul, Teknik Direktör Fatih Tekke, oyuncular Alperen Babacan, Taşkın İlter ve Burak Altıparmak Denizlispor’a gönül veren herkese mesaj gönderdi.

“Pazar günü oynanacak zorlu karşılaşmaya tüm taraftarlarımızı bekliyoruz” diyen Asbaşkan Fırat, “ Bu maç olmak yada olmamak maçı. Bizi yalnız bırakmayın” derken Sportif Direktör Bülent Etuğrul, “ Pazar günü saat 18:00’de tüm Denizli’yi Denizlispor maçına bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Teknik Direktör Fatih Tekke, “ Herkesi bizim için çok önemli olan maça bekliyoruz. Desteklerinize ihtiyacımız var. Pazar günü görüşmek dileğiyle” dedi. Sporcular Alperen, Burak ve Taşkın’da zorlu maçın önemine vurgu yaparak, “ Pazar günü sizleri yanımızda görmek istiyoruz” dediler.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER