“Bu ligde kolay maç yok”

Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek,  devre arasında yaptıkları transferlerle güç kazandıklarını ifade etti. Göztepe ile zorlu bir maç oynayacaklarını aktaran 53 yaşındaki teknik adam, “Kazanmak için saha içinde futbol adına elimizden gelen ne varsa yapacağız” dedi.

“Bu ligde kolay maç yok”

Süper Lig’in 20’inci haftasında Göztepe’yi konuk edecek Yukatel Denizlispor’da Teknik Direktör Mehmet Özdilek, yeni transferlerle daha iyi bir takım olacaklarını söyledi. “Devre arasında Muhammet Özkal, Ogenyi Onazi, Özgür Çek ve Syam Ben Youssef’i kadromuza dahil ettik” diyen Özdilek, “ Takıma kattığımız oyuncuların bize itici güç olacağına inanıyorum. Onların da elinde sihirli değnek yok. Zamana ihtiyaçları var. Arkadaşlarını ve sistemi tanımaları için takımla daha çok çalışmaları gerekiyor.  Yeni transferlerimiz bize müthiş derecede katkı sağlayacağını düşünüyorum. İkinci yarının her takım için zorlu geçeceği aşikar. Önümüzü daha net görebilmek adına içerideki maçları kazanarak bir an önce alttaki takımlarla aramızdaki ilişkiyi kesmek istiyoruz”  ifadelerini kullandı.

“İÇ SAHA AVANTAJINI KULLANMAK İSTİYORUZ”

Göztepe’ye karşı önemli bir maça çıkacaklarını söyleyen tecrübeli hoca, “Zor bir müsabaka oynayacağız. Göztepe içerde ve dışarıda kazanarak moralli gelecek. Bu ligde kolay maç yok. İç saha avantajını kullanmak istiyoruz. Biz maalesef bu zamana kadar bu avantajı kullanamadık. Dışarıda daha etkili ve başarılıyız. Bu hafta seyircimizin desteğiyle bu maçı kazanarak en azından önümüzü güvenli ve rahat görmek istiyoruz. Biz birlikte oynarsak ve birlikte hareket edersek çok güçlü bir takımız. Kazanmak için saha içinde futbol adına elimizden gelen ne varsa yapacağız”  diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER