“Bu yorgunluk her şeye değer”

Başkan Ali Çetin, Trabzon galibiyet sonrası, “ Emin adımlarla hedefe yürüyoruz. Emeklerimizin karşılığını alıyoruz. Bu galibiyet tüm Denizli’ye hediye olsun” dedi.

“Bu yorgunluk her şeye değer”

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, hedeflerinde bir sapma olmadığını açıkladı. Tüm takımı ve teknik heyeti tebrik eden Başkan Çetin, “Çok mutluyuz. Denizlispor sevdalısı herkese de teşekkür ediyoruz. Bu yorgunluk her şeye değer” dedi.

“LÜKS İÇİN YAPMADIK”

Başkan Çetin tartışmalara yol açan özel uçak konusuna da değindi ve şu sözleri söyledi: “Bize geçen yıl 1840 kişi destek verdi. Bu yılda 600’e yakın iş adamı ve esnaf yanımızda oldu. Gücümüz bu kadarına yetti. Diğer maçlarda bize destek olan herkesi getirmek istiyoruz. 2-3 günden bu yana farklı yorumlar yapılıyor. Bizimle gelenlerin içinde çiftçisinden iş adamına herkes var. Sosyal medyadan bir arkadaş yazdı. Bozkurt’ta yoldaymış. Bana geçen yıl söz verdin dedi ve yaklaşık 30 dakika uçak arkadaşımızı bekledi. Elimizden geleni yapıyoruz. Perşembe kupa maçı var. Bu gece İstanbul’daki uçağa yetişme şansımız yoktu. Takım ancak yarın sabah Denizli’ye gelebilecekti. Salı antrenman yok sadece Çarşamba antrenman yapacaktık ve Perşembe maça çıkacaktık. Lüks için böyle bir şey yapmadık. Mantık doğrultusunda hareket ettik. 2 günde otelden karımız var. 40 kişilik bir kafileden bahsediyoruz. Bizler hesap kitap biliyoruz. Bu işten kar ettik. Biz Denizlispor’da 1 kuruşun hesabını yapıyoruz. Verilmeyecek hesap yok. 7-24 çalışan insanlar var. Denizlispor çok güçlü olacak. Avrupa takımlarına kök söktüreceğiz. Kupada da bir yerlere geleceğiz ama ligi de bırakmayacağız”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER