BÜLENT ERTUĞRUL VEDA ETTİ

BÜLENT ERTUĞRUL VEDA ETTİ

Denizlispor’da sözleşmesi sona eren Sportif Direktör Bülent Ertuğrul yeşil-siyahlı kulübe veda etti. Sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla kulüpten ayrılan Ertuğrul, “ Hakkınızı helal edin” dedi.

Denizlispor’da geçen sezon devre arasında gelen ve özellikle yapılan transferlerde başrolü oynayan Sportif Direktör Bülent Ertuğrul’un sözleşmesi sona erdi. Yeni sezon için yönetimin yeniden sözleşme imzalamadığı Ertuğrul sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, “ Geçen sezon devre arasında Sportif Direktör olarak göreve başladığım Denizlispor’da görevim sona ermiştir” dedi.

“HAKKINIZ ÇOK GEÇTİ…”
Sosyal medya hesabından veda mesajı yayımlayan Ertuğrul, şu sözleri söyledi: “Geçen sezon ilk yarının son maçında başladığım Sportif Direktörlük görevim sona ermiştir. Görev sürem boyunca bizden desteğini esirgemeyen sayın  protokolümüze, özellikle sayın belediye başkanımız Osman Zolan’A, Kulüp Başkanımız Mustafa Üstek ve yönetim kuruluna, çalıştığım Reha Erginer, Fatih Tekke ve ekiplerine, sayın basın mensuplarına, kulüp personelimize ve her zaman yanımızda olan büyük taraftarımıza teşekkür ediyorum. Hakkınız çok geçti. Hakkınızı helal edin benden yana helal olsun”

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER