BURAK İDDİALI KONUŞTU! “ŞAMPİYONLUK MU? NEDEN OLMASIN”

Denizlispor’un 2 yıllık yeni sözleşme imzaladığı Burak Altıparmak DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne yeni sezon öncesi özel açıklamalarda bulundu. Denizlispor’da kaldığı için çok mutlu olduğunu ifade eden Burak, “ Hedef en az play-off” diyerek bu sezon iddialı olduklarını söyledi.

BURAK İDDİALI KONUŞTU! “ŞAMPİYONLUK MU? NEDEN OLMASIN”

2 yıl önce Almanya’nın Magdeburg takımından transfer edilen ve oynadığı futbolla taraftarın gönlünde taht kuran Burak Altıparmak yeni sezondan oldukça ümitli. 27 yaşındaki oyuncu, en az play-off oynayacaklarını söyledi ve ekledi: “Şampiyonluk neden olmasın”

“FARKLI HEDEFLERİMİZ VAR”
Yeşil siyahlılarla geçtiğimiz günlerde 2 yıllık sözleşme yenileyen Burak Afyon kampının çok verimli geçtiğini belirtti. Denizlispor’da kaldığı için mutlu olduğunu söyleyen Burak, “ İlk önce Denizlispor camiasını çok teşekkür ederim. 2 yıl daha Denizlispor’da olacağım. Daha farklı hedeflerimiz var. Bunun içinde çok çalışıyoruz” dedi.

“TEKLİFLERE BAKMADIM, BURAYI SEÇTİM”
Başka takımlardan teklif almasına rağmen kaldığını söyleyen Burak, “ Burayı çok seviyorum. Kulüp, şehir ve buradaki ortam kalmamda etkili oldu. Başka  takımlardan da teklifler almıştım. Burada güzel günler göreceğimizi düşünüyorum. Hedefleri yüksek tutmak lazım, lig başlasın sonrasına bakacağız. Yeni gelenler çok kaliteli. Daha da gelecekler var. Çok rekabet olacak. Buda bizi hedefe ulaştıracak diye düşünüyorum” dedi.

“ÇOK ÇABUK KAYNAŞTIK”
Afyon kampının çok verimli geçtiğini aktaran 27 yaşındaki oyuncu, “  Afyon’da her şey güzel. Çok güzel bir kamp dönemi geçiriyoruz. Kaldığımız tesisler rahat. Takım içinde güzel bir hava var. Çok çabuk kaynaştık. İlerleyen zamanlarda daha da iyi olacaktır” diye konuştu.

“KALMAMIN SEBEPLERİNDEN BİRİ OSMAN HOCA…”
Osman Özköylü ve taraftar hakkında da açıklamalarda bulunan tecrübeli futbolcu, “ Osman Özköylü ile Ankaraspor’da beraber çalışmıştık. Kendisiyle konuşma fırsatım oldu. Burada kalmamın sebeplerinden biri de hoca diyebilirim. Beraber çalışacağımız için mutluyum. Taraftarlarımız bizi her zaman desteklesin. Hep pozitif kalsınlar. İnşallah onlara güzel günler göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER