“BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ”

2018/2019 sezonunda TFF 3.Lig 2.Grup’ta yer alan Kızılcabölükspor, daha önce prensip anlaşmasına varılan ve ön protokol yapılan teknik direktör Ali Yalçın ve ekibi ile resmi sözleşme imzaladı.

“BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ”

Mekik, Ali Yalçın’la resmi imzayı attı. Sarı kırmızılılar tecrübeli teknik adamla 2 yıllık sözleşme imzaladı. Ali Yalçın’ın yardımcılıklarını Memiş Sarıçam ve Tuncer Gökçe yapacak. Kaleci antrenörlüğünü ise Mustafa Kocakaya üstlenecek. 

DURAN: “BAŞARILI OLACAKLARINA İNANCIM TAM”
“Ali Yalçın’ın camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” diyen Kızılcabölükspor Başkanı Osman Duran, “  Daha önce prensip anlaşmasına vardığımız Ali Yalçın hocamız ve ekibi ile resmi sözleşme imzaladık. Her iki taraf içinde hayırlı olsun. Daha büyük hedefler için Ali hocamız ve ekibiyle uzun yıllar birlikte çalışacağız. Bizde imzalar kağıtlara değil, kalplere atılır. Hocalarımızın başarılı olacaklarına inancım tam. Camiamıza hayırlı olsun.’ diye konuştu.

YALÇIN: “HER İKİ TARAF İÇİNDE HAYIRLI OLSUN”

Teknik direktör Ali Yalçın’da Kızılcabölükspor’a artık gönülden bağlı olduklarını belirtti. Yalçın, “ Her iki taraf içinde hayırlı olsun. Kızılcabölükspor’u daha yukarılara taşımak için elimizden geleni yapacağız. İnşallah hedeflerimiz doğrultusunda büyük başarılara imza atacağız. Bize güvenen başta Kulüp Başkanımız Osman Duran olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim” dedi.

SPOR SERVİSİ

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER