ÇAL'DAKİ FUTSAL TURNUVASI TAMAMLANDI

ÇAL'DAKİ FUTSAL TURNUVASI TAMAMLANDI

Çal’ın ev sahipliğinde 3 ilçenin katılımıyla gerçekleşen Kurumlararası Futsal Turnuvası sona erdi.  Şampiyon penaltılar sonucunda Çal Cumhuriyet Başsavcılığı takımı oldu.

Çal Kaymakamlığı himayesinde, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün koordinesinde düzenlenen Futsal Şampiyonası’na; Çal, Baklan ve Bekilli ilçelerinden 12 takım katıldı. 20 Aralık – 15 Ocak tarihlerinde düzenlenen turnuva Çal İlçe Spor Salonu’nda yapıldı.

ŞAMPİYONU PENALTILAR BELİRLEDİ
Turnuvada sahada kıran kırana rekabet, saha dışında ise dostluk görüntüleri dikkat çekti. Önceki gün Cumhuriyet Başsavcılığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında oynanan final maçının normal süresi 6-6 eşitlikle tamamlandı. Uzatmalarda da başka gol olmayınca kazananı penaltılar belirledi. Penaltılarda rakibine üstünlük kuran Cumhuriyet Başsavcılığı takımı turnuvayı şampiyon tamamladı.

FİNAL MAÇINA YOĞUN İLGİ
Turnuvaya Çal halkı yoğun ilgi gösterirken, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Kula, Emniyet Amiri Ergül Taşkıran, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe, Gıda Ve Hayvancılık Müdürü Aydoğan Gürcan, Denizli ASKF Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Üşür, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici ile kurumlardan birçok yetkili bir araya gelip final  maçını yerinde izledi.

ÖZTEPE’DEN ÇAL HALKINA TEŞEKKÜR
Çal’da göreve geldiği günden beri birçok projeye imza atan, Gençlik Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe, futsal turnuvasıyla kurumlararası işbirliği ve dayanışmayı artırmayı  hedeflediklerini, bunda da başarılı olduklarını kaydetti. İlçede 7’den 70’e herkesi sporla buluşturmak istediklerini söyleyen Öztepe, turnuvaya katılan, destek veren, emek harcayan herkese teşekkür etti. 

 

İŞTE DERECEYE GİRENLER

Derece

Kurum

1.

Çal Cumhuriyet Başsavcılığı

2.

Çal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

3.

Çal Müftülüğü

4.

Çal Orman İşletme Müdürlüğü

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER