ÇAL’DAN SAVUNMAYA TAKVİYE

Yeni sezonda Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Çal Belediyespor, Nazilli Yıldızgücü’nden 20 yaşındaki genç futbolcu Onur Kiremitçi’yi transfer etti.

ÇAL’DAN SAVUNMAYA TAKVİYE

Çal Belediyespor transfer çalışmalarına hız verdi. Siyah beyazlılar Nazilli’de futbol hayatına devam eden Onur Kiremitçi’yi renklerine bağladı.

20 YAŞINDA ATA TOPRAKLARINI GÖRMEK NASİP OLDU
Aslen Çallı olan Onur Çal Belediyespor’a transfer olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi. Genç savunma oyuncusu, “20 yaşında ata topraklarını görmek nasip oldu. Bu da futbol sayesinde oldu. Memleketimin takımıyla anlaştığım için mutluyum. Bir Çallı olarak Çal Garası’nın şampiyon olması için elimden geleni yapacağım” dedi.

ÇOK MUTLUYUM
Çal’da başarılı olmak için çok çalışacağını söyleyen Onur Kiremitçi, “Dedem ve babamdan Çal ile ilgili çok anılarını dinledim. Üzüm bağlarını anlatırlardı. Çal’a gelmek bana hiç nasip olmamıştı. ‘Nerelisin?’ diye soranlara hep ‘Çallıyım’ derdim ama Çal’ı bilmiyordum. Şimdi Çal Garası forması giyeceğim. Artık Ata topraklarını gördüm ve burada yaşayacağım. Çok mutluyum” diye konuştu.

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER