Çalık: “Galatasaray maçı çok zor olacak”

Yeşil-siyahlıların golcü oyuncusu Burak Çalık, yeni sezonda kendilerine yakışan bir mücadele ortaya koyacaklarını söyledi. Galatasaray maçıyla ilgili de konuşan 30 yaşındaki oyuncu, “Çok zor maç olacak” dedi.

Çalık: “Galatasaray maçı çok zor olacak”

“Eğlencesi az, çalışması bol bir kamp dönemi” geçirdiklerini ifade eden tecrübeli oyuncu, “Kampta iyi çalıştık. Gelen arkadaşlarımız da var onlar da takıma adaptasyonlarını tamamlıyorlar. Her gün yeni oyuncular geliyor. Bunlar zaman alan şeyler. İyi çalıştığımızı düşünüyorum. İnşallah güzel bir başlangıç yaparız. Yani en azından geçen sene iyi futbol oynayan Denizlispor, bu sene de aynı şekilde sahada iyi mücadele eden, güzel futbol oynayan bir takım olarak yer alır” dedi.

“YENİ GELEN İSİMLER KALİTELİ”

Yeni gelen isimlerin birbirinden kaliteli futbolcular olduğunu ifade eden Çalık, “İnşallah istediğimiz takım olgusunu bir an önce oturttururuz. Başarı da o şekilde gelir. Onlar da geldikleri zaman nereye geldiklerinin bilincinde olurlar mutlaka. Takıma fayda veririler. İnşallah hepsi en iyi performanslarımızı sergilemiş olur” diye konuştu.

“MÜCADELEMİZİ EDECEĞİZ”

İlk hafta karşılaşacakları Galatasaray maçının çok zorlu geçeceğini aktaran 30 yaşındaki oyuncu, “ Galatasaray, Türkiye’nin en büyük takımlarından bir tanesi. Çok zorlu bir mücadele olacak. Bizde iyi hazırlanıyoruz. Elimizden gele bütün mücadeleyi vereceğiz. Galatasaray ile oynuyoruz diye ahlar vahlar çekmenin veya düşünmenin anlamı yok. Sonuçta biz de mücadele edeceğiz. Artık iyi bir mücadele olacağını biliyoruz. Bize yakışan bir mücadele yaparız inşallah” şeklinde konuştu.

ARTIK SAÇLAR KISA OLACAK

Uzun saçlarıyla tanınan ancak; askerlik vazifesini yaptığı dönemde saçlarını kestirmek zorunda kalan Burak, “ Saçlarımı tekrar uzatmak istesem de uzayacağını çok düşünmüyorum. 30’a kadar uzun saçlı oynadık. 30’dan sonra inşallah böyle devam ederiz. Artık saçlarımla alakalı bir uzatma olmayacak. Bu şekilde devam ederim artık” diyerek imaj değişikliğine gittiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2019, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER