“Çal’ın enerjisi bu takımı düşürmez”

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 7’nci Grup takımlarından Çal Belediyespor’un teknik direktörü Mesut Üretir, Çal insanının yüksek enerjisi ve sinerjisinin Çal Garası’nı Bölgesel Amatör Lig’den (BAL) düşürmeyeceğini açıkladı.

“Çal’ın enerjisi bu takımı düşürmez”

Çal Garası, Pazar günü deplasmanda Burdur temsilcisi Bucak Belediye Oğuzhanspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Rakiplerinin de kendileri gibi düşmeme mücadelesi verdiğini, doğal olarak maçın da çok zorlu geçeceğini dile getiren teknik patron Mesut Üretir, “Devre arasında yeniden yapılanmaya gidildi ve kadroda büyük revizyon yaşandı. Genç ve diri bir ekibiz. Bizim en büyük güvencemiz Çal halkıdır. Çünkü, Çal çok farklı bir yer. Yaşadığı coğrafyada mutlu olmayı hak eden bir topluluğu temsil ediyoruz. Çallılar’ın enerjisi ve sinerjisi bu takımı düşürmeyecek. Bizde futbol takımı olarak Çal halkına karşı sorumluluğumuzu biliyoruz ve başarılı olmak zorundayız” dedi.

Mesut Üretir, bu sezon Çal’ın ligde kalacağını, gelecek sezonun planlamasını ise Yaz dönemi bitirip, bir aksilik olmazsa 3.Lig hazırlıklarının başlayacağını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER