CEŞEN; 'BU BAYRAM GENÇLİĞE ARMAĞAN'

CEŞEN; 'BU BAYRAM GENÇLİĞE ARMAĞAN'

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Ceşen mesajında, “Türkiye’nin gelecek yıllar için belirlediği hedeflere gençlerle ulaşacağına inanıyorum” dedi.

“Genç nüfusumuzla övünüyoruz, mutlu oluyoruz ama bu gençliği, vatanına, milletine, milli ve manevi değerlerine bağlı, sorumluluk sahibi birer bireyler olarak yetiştirmemiz büyük ve güçlü Türkiye hedeflerimiz için büyük önem taşıyor” diyen Ceşen, mesajında şu sözlere yer verdi;

“Hedefleri ve hayalleri olan gençlerin çoğunlukta olduğu bir ülkenin hedeflerine ulaşmaması için hiçbir engel yoktur. Yeter ki gençlerimize sahip çıkalım, gençlerimizin hedeflerine giden yolu kolaylaştıralım. Bizim üyemiz olan kulüpler gençlerin spor yapmasına katkı sağlamak için gereken her türlü fedakarlığı bugüne kadar yaptı, yapmaya da devam edecektir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye’yi emanet ettiği gençlere olan inancımız tam.  Bugün vesilesiyle Atatürk’ü ve ülkemizin bugünlere gelmesinde emeği olan tüm büyüklerimizi ve şehitlerimizi rahmetle anıyor, gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum”.

Spor Servisi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER