Ceşen, TFF Seçimlerinde Oy Kullanacak

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (DASKF) Başkanı Feyyaz Ceşen, 1 Haziran’da gerçekleşecek Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimlerinde Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) delegesi olarak oy kullanacak.

Ceşen, TFF Seçimlerinde Oy Kullanacak

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (DASKF) Başkanı Feyyaz Ceşen’e bir önemli görev daha verildi. İstanbul’da yapılan Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Yönetim Kurulu toplantısına katılan Başkan Ceşen’e 1 Haziran’da yapılacak olan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimlerinde delegelik görevi verildi. Buna göre Başkan Ceşen, Ankara Jow Marrıot Hotel’de yapılacak olan TFF seçimlerinde TASKK delegesi olarak oy kullanacak.

“Seçimin hayırlara vesile olmasını temenni ederim”

Bu önemli görevin mutluluğunu yaşadığını belirten Ceşen, “Denizli’nin adını ülkenin spor camiasının en üst noktası olan Türkiye Futbol Federasyonu’na kadar taşımak çok önemli. TFF Başkanını ve kurulunu seçecek delegelerden biri olmak büyük gurur. Bu önemli görevi bana layık gören başta TASKK Genel Başkanımız Ali Düşmez ve Gençlik ve Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan’a teşekkür ediyorum. 1 Haziran’daki TFF seçimlerinin hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER