Çetin: “11-12 milyon tl ödeme yaptık”

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, beIN Sports’tan bir kuruş para almadıklarını ve 11-12 Milyon TL civarında bir ödeme gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Masa başında başkanlık artık çok zor. Fedakarlık olmak zorunda, sürekli bir şeyler üretiyoruz. Yeni sezonda da kampanyalar olacak” dedi.

Çetin: “11-12 milyon tl ödeme yaptık”

A Spor’un canlı yayınına konuk olan yeşil-siyahlıların Başkanı Ali Çetin, gündeme dair açıklamalarda bulundu.  Dört koldan yeni sezon hazırlıklarının sürdüğünü ifade eden Başkan Çetin, “Kimsenin gözü arkada kalmasın. Gece gündüz çalışıyoruz” diye konuştu.

“İYİ PAZARLIK EDİYORUZ”

4-5 transfer daha yapacaklarını ifade eden Başkan Çetin, “Piyasanın durumu malum. Bütçemiz doğrultusunda ilerliyoruz. Şu anda 500 Bin Euro artıdayız. İyi pazarlık ediyoruz. Ödemeyeceğimiz parayı taahhüt etmiyoruz. Diğer kulüplerde mutlaka dikkat ediyordur ama biz daha hassasız. Biz Süper Lige yeni çıktı. Diğer köklü kulüpler 2-3 ay para ödemese sıkıntı yok ama bizde durum farklı. İyi olduğumuzu düşünüyoruz. Nokta transferler yaptık. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

“GEREKLİ TALİMATI VERDİM”

“Futbol şubenin ulaşmadığı futbolcu yok” diyen Çetin, “İlk 5 için gerekli talimatı verdim. Bizi taşıyacak futbolcu bulmaları için. Gece gündüz çalışıyoruz. Biz stadyumda onlar transferde… En kısa sürede transferleri sonuçlandıracağız” ifadelerini kullandı.

“MASA BAŞINDA BAŞKANLIK ARTIK ÇOK ZOR”

Yayıncı kuruluş beİN Sports’tan bir kuruş para almadıklarını söyleyen Çetin, “11 -12 Milyon TL para ödedik.  Bir futbolcuya zaten 100 Bin Euro para veriyorsunuz.  Geçmiş futbolcularında paralarını ödemeye çalışıyoruz. Masa başında başkanlık artık çok zor… Fedakarlık gerekiyor. Sürekli bir şeyler üretiyoruz. Localardan 1.5 Milyon TL para kazandık.  Minyatür kupada da 10 bin hedefimiz var. Bayrak kampanyası bu senede olacak. Biz borç para verip kulübü zor duruma sokmaya gelmedik. Geri ödenmeyecek para bulmamız lazım. Artık bağış almıyoruz. Karşılığında bir şey veriyoruz. 100 binin üzerinde çakmak sattık. Bir işyerinin kapısından boş dönmedik” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER