Çetin Ayıp Etti!

“Süper ligin kıymetini bilelim ve stratejik plan yaparak daha kalıcı olalım” mesajı yayınlayan Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci’ye Kulüp Başkanı Ali Çetin’den Denizlispor camiasına yakışmayacak içerikte bir facebook paylaşımı geldi. Keçeci’nin ‘Denizlispor için Denizli’ye Açık Mektup’ başlıklı yazısına cevap veren Denizlispor Başkanı Ali Çetin’in çok ağır vurguları içeren cevabı ve “kayınpeder iması” eleştirildi.

Çetin Ayıp Etti!

Yeşil-siyahlıların Süper Lige çıkmasının ardından “kongre ve yeni yönetim” kulisleri alevlenirken, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci’nin Denizlispor’la ilgili “açık mektubu” tartışmanın fitilini yaktı.

Ve adeta Denizli’de spor camiasını karıştırdı.

“Süper ligin kıymetini bilelim ve stratejik plan yaparak daha kalıcı olalım” mesajı yayınlayan Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci’ye Kulüp Başkanı Ali Çetin’den Denizlispor camiasına yakışmayan içerikte bir facebook paylaşımı geldi.

Keçeci’nin ‘Denizlispor için Denizli’ye Açık Mektup’ başlıklı yazısına cevap veren Denizlispor Başkanı Ali Çetin’in çok ağır vurguları içeren cevabı ve “kayınpeder iması” yapması ise eleştirildi. Spor yorumcuları, “eleştirilerin düzeyinin kaçtığı ve ayıp edildiği” yorumları yaptı.

Denizli’de günün konusu halini alan olayda; Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci’nin ‘Açık Mektubu’na klübün resmi facebook sayfasından çok sert sözlerle yanıt verdi.

Çetin’in Denizlispor Klübü Resmi Facebook sayfasında paylaştığı ve eleştiri alan açıklaması ise şöyle:

“Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci’nin açıklamalarını üzülerek gördüm” diyen Başkan Ali Çetin, “Bu kulüpte 7 gün 24 saat çalışan ve mücadeleyle 10 yıl aradan sonra şampiyon olan takımın yöneticileridir. Bunların içinde kayınpeder parasıyla adam niyetine geçen hiç kimse yoktur. Gölge etme başka ihsan istemem..”

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 15:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim Tan
İbrahim Tan - 3 yıl Önce

Savaş mı yapılacak, Denizlispor mu alkışlanacak.? Yazı yazan keçeci bu infiali veya bombayı Denizli kamuoyuna neden attı.. Ali çetin başkan parasız yarış kazandı.kim olsa savunmaya geçer.. hata keçecinin yazmamalıydı..Tepkinin sonuçları....!

O.E
O.E - 3 yıl Önce

Keçeci bey 9 sezondur nerdeydi de şimdi mi aklı başına gelmiş bu takım 9 sezondur neler çekiyor forma reklamı bile bulamadı yeri.geldi tesislerden tv si hacizlendi o zaman akıllar nerdeydi ve bu yazıyı yazan arkadaş sen denizli sporun başarısını istemiyorsun kaos yaratmanın anlamı yok git başka haber yap

SIRADAKİ HABER