Çetin: “Hedefte sapma yok!”

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, alınan farklı mağlubiyet sonrası, “İç sahada kaybetmek daha kötü ama bizim hedefimizde sapma yok. Sorun yok, tam yol ileri. Biz önümüze bakıyoruz. Ankaragücü maçını kazanırsak yine hedefimize yaklaşmış oluyoruz. Maalesef daha iç saha stresini atamadık” dedi. Başkan Çetin maç boyunca yapılan protestolar hakkında ise, “Hep söyledim, bir daha söylüyorum, ellerinden geleni arkalarına koymasınlar. Hiç önemli değil. Biz onları duymuyoruz” ifadelerini kullandı.

Çetin: “Hedefte sapma yok!”

Aytemiz Alanyaspor mağlubiyeti sonrası Başkan Çetin oldukça üzgündü. Alınan mağlubiyetin kendilerini hedeflerinden saptıramayacağını söyleyen Çetin, Ankaragücü maçında kazanmak istediklerini belirtti.

“BİZ İŞİMİZE BAKIYORUZ”

“Yolu doğru olanın, yükü ağır olurmuş. Biz doğru yoldayız” diyen Başkan Çetin, “ Bizim kimseyle bir sıkıntımız yok. İnsanların yönetimle sıkıntısı varsa o onların sorunu. Biz işimize bakıyoruz. İnsanlar protesto edebilirler. Doğal hakları. Saygı çerçevesinde olduktan sonra hiç sıkıntı yok. Ama onu da aşarlarsa tabi kanun, adalet gereğini yapar. Açıkça söyleyeyim, bizim hiç umurumuzda değil. Biz dimdik, sonuna kadar bu kulübün başındayız” dedi.

“BİZ ONLARI DUYMUYORUZ”

Başkan Çetin, kimseye dargınlıkları olmadığını da sözlerine ekledi ve, “ Hiçbir taraftar grubu Denizlispor Kulübü’nden büyük değildir. Eğer bundan kendini büyük gören taraftar gurubu varsa bizim bir araya gelme şansımız sıfır. Çünkü burası Denizli halkının. Biz Denizlispor’u temsil ediyorsak da bizim kimseyle dargınlığımız, düşmanlığımız, kırgınlığımız yok. Hep söyledim, bir daha söylüyorum, ellerinden geleni arkalarına koymasınlar. Hiç önemli değil. Biz onları duymuyoruz. Takımımızda onları duymuyor. Burası Denizli halkının, bir şey yaparlarken düşünerek yapsınlar” ifadelerini kullandı.

“MUTSUZ FUTBOLCULAR VAR”

Mehmet Özdilek’in raporu doğrultusunda hareket edeceklerini belirten Başkan Çetin, “Oynamayan ve mutsuz olan futbolcular var. Mehmet Özdilek değerlendirecek. Hocanın verdiği rapor doğrultusunda gidecek ve gelecek arkadaşlar olacak. Scout ekibimiz uzun süredir çalışıyor. 2-3 takviye yapacağız. Hedefimiz büyük. Hedefimizde şaşma yok, ben bu takıma güveniyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER