Çetin; “Her şey Denizli’ye yakışır şekilde olacak”

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Denizli Atatürk Stadyumu’nun 20 Temmuz’da maç oynanacak hale geleceğini söyledi. Çalışmaların hızlı gittiğini ifade eden Başkan Çetin, Denizli’ye yakışır bir görüntünün ortaya çıkacağını belirtti.

Çetin; “Her şey Denizli’ye yakışır şekilde olacak”

13 Haziran’da kazma vurulan Denizli Atatürk Stadyumu’nda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

“MAÇLAR BAŞLAYANA KADAR HER ŞEY BİTECEK”

Gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Denizlispor Başkanı Ali Çetin, “ Stadyumu Temmuz’un 20’sinde de maç yapılacak konuma getireceğiz. Yeni sezonu yetişmeyeceği yönünde söylentiler var. Herkes kendi kafasına göre yorum yapabiliyor. O onların düşüncesi. Biz işimize bakıyoruz. Bu tür şeylerden etkilenmiyoruz, alıştık artık. Allah nasip ederse Temmuz’da burada futbol oynanacak. Maçlar başlayana kadar da localar, stadyumun koltukları, her şey bitecek. Ağustos’un 16’sında farklı bir stadyum görecek herkes” dedi. Koltukların sökümüne başladıklarını ifade eden Başkan, “ Koltuklar komple değişecek. VIP koltuklarda değişiyor. Burada değişmeyen bir tek biz kaldık. Yapılanlar Denizli’mize az bile. Her şey Denizli’ye yakışır şekilde olacak” diye konuştu.

“FAZLA PARA HARCAMA LÜKSÜMÜZ YOK”

Transfer çalışmalarının sürdüğünü hatırlatan Başkan Çetin, “ Transferlerle ilgi çalışmalar devam ediyor. Türkiye’de şu ana kadar 14 transfer yapıldı 6’sını biz yaptık. Transfer komiteside gece gündüz çalışıyor. İlk 5’de oynayacak bir takım kuracağız. Rodallega tarzında isimler gelecek. Hata yapma lüksümüz yok. Herkes heyecanlı farkındayım ama fazla para harcama lüksümüz yok. Temkinli hareket ediyoruz. İyi kadro kuracağız. Herkes bunu görecek” dedi.

“KOMBİNEDE KAMPANYA YAPABİLİRİZ”

Kombine bilet fiyatlarına isyan eden taraftarlara seslenen Başkan Çetin, “Tepkiler var, farkındayız ama şöyle de bir gerçek var. Biz bu takımı batırmaya gelmedik. İyi kadro kurup, borçsuz, hedefi olan bir takım yapmak istiyoruz. Bunun yanında bir sürü çalışma devam ediyor. Eleştirileri dikkate alıyoruz. Belirli dönemde bütün taraftarları kapsayacak 4-5 günlük kampanya yapılabilir. Yönetimle bunu konuşacağız. Ama herkes elini taşın altına koysun. Biz yönetim olarak bedenimizi koyduk. Başarının da bir bedeli var. Halkımızdan destek istiyoruz. Onlarda biraz fedakarlık yapsın. Maliyetler çok yüksek. Piyasalar aynı durumda” ifadelerini kullandı.

“KONYA YARI YARIYA FİYAT İNDİRSE BİZDEN YİNE İYİ”

Konyaspor’un satışa çıkardığı kombine bilet fiyatlarının Denizlispor’a oranla çok düşük olmasını da değerlendiren Başkan Çetin, “ Konya’yı örnek gösteriyorlar. 40 bin kişilik stadyumları var. Yarı yarıya indirim yapsalar yine bizden iyiler. Bizim burada tadilattan sonra kapasitemiz 18 bin kişi olacak. Ancak masraflar aynı. Sadece güvenlik masrafı değişiyor. Onun için 40 bin, 50 bin kişilik stadyumlarla bizi kıyaslıyorlar, doğru değil. Bizim ona göre gelirimiz var. Hareketlerimizi buna göre belirliyoruz. Denizli halkından da destek bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER