ÇETİN: “KONGREDEN GÜÇLENEREK ÇIKACAĞIZ”

6 Aralık’ta kongreye gidecek olan Denizlispor’da Başkan Ali Çetin, yeni bir oluşum içine gireceklerini belirterek, “Kongre Denizlispor camiasına hayırlı olsun. Daha güçlü ve şeffaf bir anlayışla devam edeceğiz” dedi.

ÇETİN: “KONGREDEN GÜÇLENEREK ÇIKACAĞIZ”

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, kongre öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Yönetimi yenileyeceğini ifade eden Başkan Çetin, “ Yeni bir oluşum içine gireceğiz. Geldiğimizden bu yana şeffaflık diyoruz. Kurumsallaşmanın bir parçası olarak, böyle bir adım attık. Yönetimde 23 kişi var ama biz her toplantıyı 15-16 kişi yapıyoruz. Daha güçlü ve farklı, kulübe zaman ayırabilecek yeni isimlerle yola çıkalım istedik. Hoca ve oyuncularla bir toplantı yaptık ve durumu izah ettik. Umarım hayırlı olur. Biz yerimizdeyiz, tekrardan adayım. Yönetim kadrosunda değişiklik olacak. Durum tamamen bundan ibaret” dedi.  Futbolculara 1.5 Milyon TL ödeme yapılacağını ifade eden Çetin, kongre sonrası ve Ocak ayında da 1’er Milyon TL daha dağıtacaklarını ifade etti.

“EN AZ 10 BİN KİŞİ OLACAK”

Futbolcuların kendilerine güvendiğini söyleyen Başkan Çetin, “ Denizli’nin ve oyuncularımızın güvenini sarsmayacağız. İlk kongrede bu işin sonuçlanacağını düşünüyoruz. Güçlü bir şekilde kongreden çıkacağız. Giresun maçında da herkesi maça bekliyorum. En az 10 bin kişi olacak. Herkes inanmaya başladı. Her maçımız önemli. Zorlu maçlar var önümüzde. İlk yarıyı lider kapatmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

“OYUNCULAR CAN BAŞLA MÜCADELE EDİYOR”

“Hedeflerimiz çerçevesinde ilerliyoruz. Geldiğimizden bu yana 4 maçın 4’ünü kazandık. İnşallah ilk yarının sonuna kadar 9’da 9 yapacağız. Denizlispor tarihinde belki de ilk olacak. İyi giderken her şey güzel… Verdiğimiz sözleri tutuyoruz. Canla başla mücadele ediyorlar.”

“ALACAKLA BORÇ ÖDENMEZ…”

“Biz hiç günlük plan yapmadık. Burası bir şirket öyle düşünmek lazım… İş dünyası bunu bilir. Alacakla borç ödenmez. Haftalık yönetim kurulu kararıyla elimizdeki imkanlar doğrultusunda kararlar alıp yapıyoruz. Cari hareketlerimiz ve kasa sistemimiz yönetim kuruluna gidiyor. Zaten bunu kamuoyu ile paylaşacağız. Sitede de bağışlarımız görünüyor. Kafada soru işaretleri olmayacak.”

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205