ÇINAR HOROZ GENÇLİK YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

ÇINAR HOROZ GENÇLİK YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

Denizlispor taraftar derneği Çınar Horoz Gençlik, yemekli gece düzenledi, kendini tanıttı.Hayma Restorant’ta düzenlenen geceye CHP Milletvekili Kazım Arslan, eski Denizlispor başkanlar konseyi üyesi Mazlum Bababalım, Denizlispor’un eski kaptanı Bahtiyar Yorulmaz, Denizlispor’un Alt Yapıdan Sorumlu Asbaşkanı Necip İrdem, taraftarlar ve davetliler katıldı. Sevgi ve Taha’nın sahne aldığı gecede Denizlispor marşları söylendi, yeni sezonda neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

ARSLAN: “HER ZAMAN HAZIRIM”
CHP Milletvekili Kazım Arslan, konuşmasında, “Ben işlerden dolayı spora biraz uzak kaldım ancak Denizlispor’a her zaman destek vermeye hazırım” dedi. Denizlispor’da adı efsane olan Mazlum Bababalım ise, “Denizlispor’u canı gönülden desteklemek gerekir. Herkes taşın altına elini koymalı” diye konuştu.

YORULMAZ: “GÜÇLÜ BİR DENİZLİSPOR OLUŞTURULMALI”
Eski kaptan Bahtiyar yorulmaz ise, sağlam transferlerin yapılıp yeni sezonda daha güçlü bir Denizlispor yaratılmasını istedi. Çınar Horoz Gençlik Taraftar Derneği Başkanı Okan Karcı, yeni oluşumlarında kendilerini destekleyen herekse teşekkürü bir borç bildiğinin altını çizerek, “Bizlerin tek derdi Denizlispor. Ancak bunun yanında sosyal sorumluluk projelerimiz de olacak. Köy okulu projemiz var. Okul restorasyonu ve öğrencilere yardım etmek istiyoruz. Takibi elimizden geldiği kadar. Fidan dikme projesi, sağlıklı birey sağlıklı toplum projesi kapsamında çalışmalar yapmak istiyoruz. Birçok projemiz var. Denizlispor’un başarısı dışında birçok iyi etkinliğin altına da imza atmak istiyoruz” dedi. 5 saat süren gecede taraftarlar da davetliler de gönlüne göre eğlendi.

Spor Servisi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER