Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gündemi Denizlispor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da bir pastaneye uğradı. Alışveriş yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, deneyimli teknik adam Giray Bulak'a rastladı. İkili arasında kısa bir sohbet gerçekleşti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gündemi Denizlispor

Giray Bulak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a şu an için Denizlispor ve Ankaragücü'nün boşta olduğunu söyledi. Bulak ayrıca Denizlispor’u Süper Lig’de 5’inci yaptığını da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  5 Aralık İstanbul Beylerbeyi'nde bir pastaneye uğrayarak dondurma aldı. Bu alışveriş sırasında teknik direktör Giray Bulak da pastanede bulunuyordu. Cumhurbaşkanı, bir ara Bulak'a bir takım çalıştırıp çalıştırmadığını sordu. Bulak da "Hayır" cevabını verdi. Bulak, Denizlispor'un boşta olduğunu belirterek, geçmişte bu takımı 5. yaptığını hatırlattı. Ancak yeşil-siyahlı yönetim Teknik Direktör Kenan Atik’i göreve getirmiş ve kendisine güvendiklerini dile getirmişti.

İşte Cumhurbaşkanı ile Bulak arasında geçen diyalog:

Cumhurbaşkanı: "Bir yerle anlaştın mı?"

Giray Bulak: "Yok. Şu anda yok Denizli boşta şu anda."

Cumhurbaşkanı: "Denizli boşta mı?"

Giray Bulak: "Denizli boşta sayın Cumhurbaşkanım. Ankaragücü boşta..."

Cumhuraşkanı: "Ankaragücü boşta mı?"

Giray Bulak: "Ankaragücü boşta."

Cumhurbaşkanı: "Hoca getirmedi mi?"

Giray Bulak: "Getirmedi. O yardımcı hocayla devam ediyor. Ama Denizli boşta. Ben de Denizli'yi beşinci yaptım."

YORUM EKLE
YORUMLAR
BEHCET CAKAR
BEHCET CAKAR - 1 yıl Önce

BU iS BiLMEZ YÖNETiM!!! TAKIMI BiLEREK DÜSÜRECEKLER!!KENAN ATiKLE BU iS OLMAZZZ!! BELEDiYE VE VALi DERHAL KAYYUM ATANMALI!!! MALESEF GELECEK COOKKK KARANLIKKK!!!??????

SIRADAKİ HABER