Denizli OSB’de masa tenisi heyecanı

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nce organize edilen Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası’nın 4’üncüsü gerçekleştiriliyor. Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda kura çekilişinin yapılacağı turnuvaya; 21 firmadan 31 takım mücadele edecek. Turnuva, 05-16 Eylül tarihleri arasında DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezi’nde yapılacak.

Denizli OSB’de masa tenisi heyecanı

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nce (OSB) bu yıl 4’üncüsü organize edilen Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası’nda heyecan başlıyor. Turnuvanın kura çekimi, Denizli OSN Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Kura çekiminde; Denizli OSB Müdürü Ahmet Taş, Bölge Müdür Yardımcısı Hulusi Köseoğlu, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Musa Güner’in yanı sıra turnuva katılımcılarının temsilcileri de hazır bulundu. Denizli OSB Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile amatör spor etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen 4. Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası, 5-16 Eylül 2022 tarihleri arasında DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezi’nde yapılacak. OSB içerisinde yer alan firma çalışanlarının takım olarak katılabildiği turnuvaya; 21 firma, 31 takım katıldı. Çalışanlar arası etkileşimin ve pozitif rekabet duygusunun artırılmasının amaçlandığı organizasyonun kura çekimine katılanlar, birbirlerine başarılar diledi.

“Maçlar, ekip ruhunu güçlendiriyor”

Masa tenisi sporunun yaygınlaşmasını ve çalışanları spor yapmaya teşvik etmeyi amaçladıklarını dile getiren Denizli OSB Müdürü Ahmet Taş, spora büyük önem verdiklerini söyledi. Bu tarz turnuvaların firmalar arasındaki diyalogları pekiştireceğini vurgulayan Taş, “Masa tenisi maçları ekip ruhunu güçlendiriyor. Firmalar ve çalışanlar arasında pozitif rekabet duygusunu artırmanın en iyi yolu sportif müsabakalardan geçiyor. Üstelik spor yaparak stresini atan personel, daha verimli çalışıyor. Yaptığımız bu sportif faaliyetler neticesinde iş performansı ve verimliliğin artmasıyla birlikte iş kazalarındaki azalmayı da hedefliyoruz. Bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz turnuvamız bölgemizde yer alan firma çalışanlarını bir araya getiriyor. Tüm katılımcılarımıza başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER