DENİZLİ PROTOKOLÜ HOROZ İÇİN TOPLANDI

Denizlispor camiasının uzun süredir beklediği toplantı gerçekleştirildi. Denizli protokolü yeşil siyahlı kulübe kaynak aktarmak için çalışmalara başladı.

DENİZLİ PROTOKOLÜ HOROZ İÇİN TOPLANDI

Bu sezon şampiyonluk parolasıyla yola çıkan ancak son dönemde maddi sıkıntılarla boğuşan Denizlispor’a müjde protokolden geldi. Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin önderliğinde toplanan Denizli protokolü yeşil siyahlı kulüp için maddi çalışmalara başladı. Bakan Zeybekci, Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ve Denizli’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları temsilcileri bir araya geldi. Denizlispor’a kaynak yaratmak amacıyla gerçekleştirilen toplantının ana konusu forma sponsorluğu oldu.  Yeşil siyahlıları temsilen toplantıya Başkan Mustafa Üstek ve yardımcısı Taner Atilla katıldı. Yeşil siyahlı kurmaylar kulübün son durumu hakkında protokole bilgi verdi ve kısa vadede yapılması gerekenleri anlattı.

Gerçekleştirilen toplantı hakkında kamuoyuna bilgi verilmezken, Denizlispor’un kısa vadedeki sorunlarının çözümüne ilişkin çalışmaların başlayacağı öğrenildi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER