DENİZLİ’DE GALATASARAYLILAR GECESİ

Denizli'de faaliyet gösteren Galatasaray Futbol Okulları ve Denizli Galatasaray Platformu tarafından düzenlenecek olan Galatasaraylılar gecesinde efsane futbolculardan Ümit Karan ve eski dönemlerde Galatasaray'ın önemli isimleri arasına adını yazdıran Mustafa Kocabey katılım gösterecek.

DENİZLİ’DE GALATASARAYLILAR GECESİ

Galatasaray Futbol Okulları ve Denizli Galatasaray Platformu, Galatasaraylılar gecesi düzenleyecek. Sarı kırmızılıların efsane isimleri Ümit Karan ve Papen Mustafa adıyla bilinen Mustafa Kocabey’de Galatasaraylılarla bir araya gelecek.

DENİZLİ SPOR CAMİASIDA KONUK OLACAK

Galatasaraylılar Gecesi’ne Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve yönetim kurulu, Spor İl Müdürlüğü temsilcileri ve Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yetkililerinin katılacağı ifade edildi.

YAKLAŞIK BİN KİŞİ KATILACAK

8 Aralık Cumartesi günü Twenty20 salonunda düzenlenecek etkinliğe Galatasaray Futbol Okulu’nda spor eğitimi alan öğrencilerin velileri ve Denizli'de bulunan Galatasaraylı vatandaşlarda katılım gösterecek. Yaklaşık bin kişinin katılacağı organizasyonda sanatçılarda sahne alacak. Etkinlik saat 19:30 ila 24:00 arası gerçekleştirilecek. 

İLGİNİN FAZLA OLMASI BEKLENİYOR

Denizlili Galatasaraylıların özellikle Galatasaray efsaneleri Ümit Karan ve Papen Mustafa’ya büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211