DENİZLİLİ ATLETLER İSTANBUL YOLCUSU

DENİZLİLİ ATLETLER İSTANBUL YOLCUSU

Türk Atletizminin gözbebeği Denizlili sporcular Alperen Acet ve Miray Akbulut, İstanbul’da düzenlenecek Uluslararası 4. Atlamalar Kupası öncesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret etti.

Yüksek atlama branşında elde ettiği başarılarla ülkemizi gururlandıran Milli Atlet Alperen Acet ile atletizmin yükselen yıldızı Miray Akbulut, Antrenör Cavit Ceylan ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret etti. İstanbul Ataköy Atletizm Salonu’nda 18 Ocak 2017 tarihinde düzenlenecek Ruhi Sarıalp Uluslararası 4. Atlamalar Kupası öncesi gerçekleşen ziyarette, Denizlili atletler Ahmet İbanoğlu’na hedeflerini anlattı.

Perşembe günü hazırlık kampı için İstanbul’a gidecek olan Denizlili atletler, Ukraynalı uzman ekip eşliğinde turnuvalara hazırlanacak.

“İBANOĞLU: “BÜYÜK BAŞARILAR BEKLİYORUM”
Denizlili sporcuların yeni yılda da başarıdan başarıya koşacağına inandığını ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, yüksek atlamacılara katılacakları yarışmada başarılar diledi. Hem Alperen Acet’in hem de yeni yıldızımız Miray Akbulut’un kendini her yarışmada daha da geliştirdiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221