DENİZLİLİ OKÇULAR YOLA ÇIKIYOR

DENİZLİLİ OKÇULAR YOLA ÇIKIYOR

Bedensel Engelliler Okçuluk Milli Takımı seçmelerine katılmaya hak kazanan Denizlili sporcular Dünya Şampiyonasına gidebilmek için Milli Takım seçme kampına katılacaklar.

6-16 Temmuz tarihleri arasında Ankara Büyük Anadolu Otel’de yapılacak olan bedensel engelliler okçuluk milli takım seçme kampına Denizli'den 3 sporumuz katılmaya hak kazandı.

Kendi kategorilerinde başarılı yarışmalar çıkartan Abdullah Yorulmaz Klasik yay kategorisinde, Sevgi Yorulmaz ve Murat Turan ise Makaralı Yay Kategorisi’nde 12-17 Eylül tarihlerinde Çin'in başkenti Pekin’de yapılacak olan dünya şampiyonasına katılabilmek için ter dökecekler.

“HERŞEY GÖNÜLLERİNCE OLSUN”

Milli takım seçmelerine katılmaya hak kazanan sporcularının haftanın 6 günü düzenli antrenman yaptıklarını belirten Antrenör Mine Yalçınkaya ; “ Sporcularımız sezon boyunda katıldıkları yarışmalarda çeşitli başarılar elde ettiler. Bu başarıların neticesinde kampa davet edilme hakkı kazandılar. Motivasyon ve performans açısından iyi durumda olan sporcularımıza antrenörleri olarak çok güveniyorum.  Umarım emeklerinin karşılıklarını almaya devam ederler. Severek ve düzenli antrenman yaptılar, çabalarından dolayı onlara inancımın büyük olduğunu söylemek istiyorum. Her şey gönüllerince olsun” ifadelerini kullandı.

MEHMET ÜNLER ​

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221